کنگره ۱۰هزار شهید اصناف و بازار برگزار شد
نقدی رئیس بسیج مستضعفان دیروز در کنگره ۱۰هزار شهید اصناف و بازار با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در سال ۸۰در دیدار با بازاریان که آنها را به لشکر مردمی اسلام و روحانیت تشبیه کردند، گفت: چنین مجموعه ارزشمندی تشکیل شده است که امروز شکر خدا فداکاری و ایثار آنها ادامه دارد و این موضوع را می‌توانیم در تقدم بازاریان و اصناف در همکاری در مسلح کردن کرانه باختری ببینیم که با این موضوع ما و بازاریان و اصناف تضمین می‌کنیم که کرانه باختری مسلح خواهد شد و حمایت آمریکا تضمینی برای مسلح نشدن آن در مقابل اسرائیل نخواهد بود. ما تضمین می کنیم که به زودی رسانه‌ها خبر دهند که قایق‌های اسرائیلی در حال فرار به سوی جزایر اطراف هستند.

به گزارش ایلنا، وی در بخش دیگر سخنان خود اشاره کرد: امروز آمریکا رسواترین رژیم‌ در دنیاست و پرده از چهره جنایتکار آن برداشته شده و رئیس جمهوری آن جرات ندارد در جامعه و داخل مردم دنیا حاضر شود .

وی گفت: ما اینجا آمده‌ایم با شهدا عهد ببندیم و آمد‌ه‌ایم بگوییم ادامه دهنده راه شما هستیم. و در راه آرزوی بزرگ شما که آزادی فلسطین بود قدم برخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه امروز میدان مبارزه تغییر کرده است، گفت: ما باید توجه داشته باشیم اگر افرادی امثال پاکزاده و امانی بودند چه کار می‌کردند و ما در آن راه قدم برداریم.

نقدی گفت: امروز مهمترین رسالت ما در حوزه فرهنگی و اقتصادی است، اقتصاد که روشن است ما باید به تولید داخلی و پاک کردن بازارهای خود از کالاهای خارجی کمک کنیم. بازارهای ما باید الگو باشند و نباید به آنهایی که در کودک‌کشی شریک هستند، کمک کنند .

وی ادامه داد: در عرصه فرهنگ، بازار به اندازه دانشگاه تاثیرگذار است. زیرا در آن فرهنگ‌سازی می‌شود. بنابراین باید به پوشش‌ها، کالاها و ابزارهای فرهنگی و پیام‌های فرهنگی در این بازار توجه کنیم و در راه اعتلای الگو شدن گام برداریم.

نقدی گفت: اگر این شهدا با این رفتار و کردار امروز بودند، در عرصه اقتصادی و فرهنگی از ما چه می‌خواستند من معتقدم که خواست آنها ایستادگی برابر ظلم و ستمگر و تحمل مشکلات بزرگ بود. ما در دوران انقلاب اسلامی بازارهایی داشتیم که ۱۳ ماه برای دفاع از انقلاب و پیروزی آن از خود گذشتگی کردند و تعطیل بودند و پیام آنها برای ما این است که نباید با کوچک‌ترین فشاری تحمل خود را از دست بدهیم و مقابل ستمگر و ظلم کوتاه بیاییم.

وی افزود: خواست ما از دولت این است که با صلابت و تمام قد در مقابل تمام استکبار بایستد.

نسخه مناسب چاپ