اخبار داخلی
درگذشت ۳ ملی‌پوش ایرانی در زلزله ترکیه

رئیس انجمن حمایت از فوتبال قطع عضو ایران در گفتگو با تسنیم اعلام کرد که پیکر بی جان سه ملی‌پوش این رشته که در زلزله ترکیه زیر آوار مانده بودند،‌ پیدا شده است.

دو زلزله مهیب در ترکیه باعث ایجاد ویرانی زیاد و درگذشت افراد بسیاری در این دو کشور شده است، بین افرادی که در زلزله‌های اخیر در ترکیه حضور داشتند، نام سه ورزشکار ایران به‌ نام‌های حامد مطرودی، مهدی سعیداوی و محمدرضا میراحمدی به‌عنوان ملی‌پوشان تیم فوتبال قطع عضو نیز دیده می‌شود.

جعفر عسگری اعلام کرد که پیکر سه ملی‌پوش این رشته که در زلزله ترکیه زیر آوار مانده بودند،‌ پیدا شده است.

روزنامه اطلاعات این مصیبت تلخ را به جامعه ورزش و به ویژه مجموعه فوتبال قطع عضو و همچنین خانواده‌های سه ملی‌پوش درگذشته تسلیت می گوید و برای آنها از خداوند طلب صبر دارد.

سهمیه فوتبال ایران در بدترین حالت ۲+۲ است

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: امسال سهیمه فوتبال ایران در آسیا ۲+۲ خواهد بود.

سهیل مهدی درمورد تعیین تکلیف سهیمه‌های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کشورهای مختلف مدل‌های مختلف دارند و یک دوره شرایط خاصی دارد و در ادوار بعدی به مدل روتین باز خواهد گشت. کار کارشناسی خوبی انجام دادیم و به هیأت رئیسه تقدیم کردیم تا تصمیم‌گیری شود. وی ادامه داد: به این ترتیب قهرمانان فصل گذشته و قهرمانان فصل آینده با ترکیبی مشخص رتبه یک تا چهار را خواهند داشت. اگر این موضوع به تصویب برسد مشکلی نخواهیم داشت.

مهدی گفت: قهرمانان لیگ و جام حذفی در فصل گذشته و آینده این سهمیه‌ها را از یک تا چهار در اختیار خواهند گرفت. به این ترتیب از ۴ تا ۲ سهمیه خواهیم داشت که در بدترین حالت برای ما امسال ۲+۲ سهمیه خواهد بود.

مدیر تیم صنعت نفت: بدهی به پرسپولیس را مقابل ما صاف کردند

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با انتقاد از اتفاقاتی که در جریان بازی با پرسپولیس رخ داد، گفت: چرا طلب پرسپولیس را از ما گرفتید؟

علی فیروزی با اشاره به شکست ۱ به ۲ تیم فوتبال صنعت نفت برابر پرسپولیس و انتقاد از اتفاقاتی که پیش از این مسابقه و در جریان بازی رخ داد، گفت: آیا درست است یک هفته مانده به شروع مسابقه جدا از افشاریان (رئیس کمیته داوران) خیلی‌ها مصاحبه کردند و فشار زیادی به داوران آوردند؟ خودشان هم در مصاحبه‌ای گفته بودند که به پرسپولیس بدهی داریم و این بدهی را مقابل ما صاف کردند. من گفتم خب ما هم طلبکاریم. ما یک تیم قدیمی با این همه هوادار هستیم.

وی افزود: صنعت نفت هوادارانی دارد که در خانه به خاطر صنعت نفت سکته می‌کنند. اگر بحث دادن طلب است، ما هم طلب کاریم. چرا طلب پرسپولیس را از ما گرفتید؟ این تیم‌ها از نظر امتیازی شرایط خوبی دارند ولی برای ما هر یک امتیاز هم مهم است.

نسخه مناسب چاپ