افزایش ۳۰ درصدی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ملت بصیر ما با حضور جانانه خودشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر همه توطئه‌ها، تحریک‌ها و طرح‌های شوم دشمنان کشیدند.

به گزارش مهر، سردار سرلشکر محمد باقری در یازدهمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور اظهار داشت: ملت بصیر ایران روز گذشته با حضور جانانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن خط بطلانی بر همه توطئه‌ها، تحریک‌ها و طرح‌های شوم دشمنان کشیدند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی حضور جمعیت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نسبت به آخرین سالی که قبل از شیوع کرونا برگزار شد، بیان داشت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که ملت فهیم ایران هنگامی که توطئه دشمن را مشاهده می‌کنند، با جدیت وارد میدان می‌شوند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت، همبستگی و استحکام نظام و ملت ایران اسلامی را به تصویر کشید، تصریح کرد: پس از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، قطعاً مسئولیت آنهایی که در حاکمیت مسئول هستند، سنگین‌تر از قبل خواهد شد.

سرلشکر باقری در پایان گفت: نیروهای مسلح، نمایندگان مجلس و سایر مسئولین با تمام توان به دولت کمک کنند تا بتواند به ملت عزیز کشورمان به‌نحو احسن خدمت کند.

نسخه مناسب چاپ