مردم مکان های افراد بی خانمان و معتادان متجاهر را اطلاع دهند
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران همزمان با آغاز پربارش و سردترین هفته سال، از آماده باش کامل نیروهای سازمان متبوع خود به صورت شبانه روزی برای رصد شهر و اسکان افراد بی خانمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر همزمان با ورود جبهه هوای سرد و پر بارش به آسمان پایتخت گفت: از روز شنبه تا پایان برودت هوا، تمامی نیروها و گشت های حامی شهر به صورت ۲۴ساعته در حال گشت زنی در مناطق۲۲گانه هستند تا افراد بی خانمان و معتادین متجاهر اسکان یابند.

وی با تأکید بر این که شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان اطلاعات مکانی و زمانی را به اپراتورهای سامانه ۱۳۷شهرداری تهران اعلام و تا پایان ماموریت گشت های حامی شهر از وضع این افراد باخبر شوند، افزود: نیروهای مناطق ۲۲گانه پایتخت و سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی به صورت شبانه روزی در تلاش خواهند بود تا شاهد وقوع حادثه تلخی برای افراد بی خانمان نباشیم.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری با اعلام این که۲۵دستگاه مددسرای سیار برای اسکان موقت شبانه در حال فعالیت هستند، یادآور شد: ۴۰گشت حامی شهر به همراه ۲۰گرمخانه در سطح پایتخت با ظرفیت۲هزار و ۵۰۰نفر، با مشارکت دلسوزانه شهروندان آماده ارائه خدمات به افراد بی خانمان و معتادان متجاهرند.

نسخه مناسب چاپ