دفاع جانانه سرمربی پورتو از طارمی
 

سرمربی تیم فوتبال پورتو در واکنش به مشکل گلزنی مهاجم ایرانی خود، از مهدی طارمی سفت و سخت دفاع کرد و گفت: او آنقدر به تیم چیزهای زیادی داده است که نگاه کردن به ماه‌های گذشته کم است.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو در حالی امشب در چارچوب رقابت‌های لیگ پرتغال به مصاف ژیل ویسنته می‌رود که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در چهار مسابقه اخیر این تیم موفق به گلزنی نشده است.

قحطی گلزنی طارمی که در ۱۰ بازی گذشته تنها دو بار موفق به انجام آن شده است، نگرانی‌ها و سئوالاتی را در بین هواداران پورتو ایجاد کرده است؛ به خصوص اینکه این مهاجم در بازی با اینترمیلان ایتالیا در لیگ قهرمانان اروپا هم دو فرصت خوب گلزنی را از دست داد.

با این حال «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در نشست خبری خود حمایت قاطعی از طارمی داشت و سفت و سخت از عملکرد مهاجم ایرانی خود در این تیم پرتغالی دفاع کرد. کونسیسائو همچنین اطمینان خاطر داد که این مشکل گلزنی طارمی برطرف خواهد شد.

سرمربی پورتو سپس کارهای بزرگی که طارمی در این تیم انجام داده است را به خبرنگاران یادآوری کرد و گفت: طارمی آنقدر به تیم چیزهای زیادی داده است که نگاه کردن به ماه‌های گذشته کم است. او یک حرفه‌ای بزرگ است، یک بازیکن بزرگ که قبلاً خیلی به پورتو اضافه کرده و به این کار ادامه خواهد داد.

نسخه مناسب چاپ