سفر توریستی برای تماشای مسابقات تشریفاتی
 

رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته فوتسال با وجود اینکه همچنان تکلیف سرمربی تیم بزرگسالان مشخص نشده است، در یک سفر غیرضروری برای تماشای رقابت‌های تیم ملی فوتسال در یک تورنمنت تدارکاتی راهی تایلند شده‌اند.

به گزارش ایرنا، تورنمنت شش جانبه فوتسال تایلند از صبح امروز آغاز شد و تیم ملی فوتسال کشورمان در اولین دیدار با نتیجه ۱۱ بر صفر عربستان را شکست دادند.

رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته فوتسال هم با سفر به پاتایا در کشور تایلند از نزدیک تماشاگر این مسابقه بودند. سفر مهدی تاج و احسان اصولی به تایلند در شرایطی است که این رقابت‌ها یک تورنمنت تدارکاتی است و از اهمیت بالایی برخوردار نیست.

حضور تاج و اصولی در تایلند برای تماشای بازی‌های تیم ملی فوتسال در یک تورنمنت تدارکاتی در شرایطی است که پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال به حساس‌ترین روزها رسیده است.

در چنین شرایطی به نظر می‌رسد سفر دو مدیر فدراسیون فوتبال به تایلند آن هم برای تماشای مسابقات تیم ملی فوتسال در یک تورنمنت تدارکاتی غیرضروری است و بهتر بود تاج و اصولی در چنین شرایط حساسی با ماندن در تهران به بلاتکلیفی نیمکت تیم بزرگسالان و امید پایان می‌دادند، نه اینکه برای یک تورنمنت تدارکاتی چمدان سفر ببندند.

نسخه مناسب چاپ