اخبار کوتاه
 

گواردیولا: قضاوت داوران برای منچسترسیتی عادلانه نیست

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت:‌ قضاوت داوران برای تیم من عادلانه نیست.

به گزارش ایرنا، پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن‌ها معتقد است که داوران در رابطه با اتلاف وقت رقبا برابر این تیم، عادلانه رفتار نمی‌کنند.

سرمربی سیتیزن‌ها ابتدا در مورد دیدار با نیوکاسل تصریح کرد: ابتدا باید روی عملکرد هجومی‌مان کار کنیم و همچنین پرس خوبی مقابل این تیم انجام دهیم تا به موفقیت برسیم. وی افزود:‌ البته موفقیت به داور هم بستگی دارد. داور در بازی قبل به ادرسون بابت اتلاف وقت کارت داد. اتفاقی که در ورزشگاه اتحاد میلیون‌ها بار علیه ما رخ داد و دروازه‌بان‌ها وقت تلف می‌کردند. ما اتفاقا می‌خواهیم بازی در جریان باشد و با سرعت دنبال شود چرا که من برای هر لحظه از بازی‌ برنامه دارم.

لاتزیو اولین شکست خانگی ناپولی را رقم زد

آبی‌پوشان شهر رم ترمز صدرنشین جدول رده‌بندی سری A‌ را کشیدند و به بردهای پی در‌ پی شاگردان اسپالتی در این لیگ پایان دادند.

به گزارش تسنیم، در آغاز هفته بیست‌و‌پنجم سری A باشگاه‌های ایتالیا ناپولی صدرنشین در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا میزبان لاتزیو بود و برخلاف انتظار و روندی که در هفته‌‌های اخیر داشت، این بازی را با نتیجه یک بر صفر به آبی‌پوشان پایتخت باخت. تنها گل ماتیاس وسینو در دقیقه ۶۷ کافی بود تا تیم تحت هدایت مائوریتزیو ساری برابر تیم سابق این مربی ایتالیایی به پیروزی برسد. لاتزیو با کسب چهاردهمین پیروزی‌اش در این فصل ۴۸ امتیازی شد و موقتاً به رده دوم جدول صعود کرد.

لاتزیو در حالی موفق شد از سفرش به خانه پیشتاز بلامنازع کورس قهرمانی سری A‌ سه امتیاز بگیرد که این تیم در هفت بازی اخیرش در تمامی رقابت‌ها پیروز شده و هشت بازی قبلی‌اش در سری A‌ را هم برده بود. با این وجود ناپولی همچنان با ۱۷ امتیاز اختلاف صدرنشین جدول است. این اولین شکست خانگی فصل ناپولی و دومین باخت این تیم از زمان شکستش برابر اینتر (دقیقاً دو ماه قبل) بود.

نسخه مناسب چاپ