مسابقات جوانان قهرمانی آسیا؛ شکست فوتبال ایران مقابل استرالیا
تیم فوتبال جوانان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا برابر استرالیا شکست خورد تا کارش برای صعود از مرحله گروهی به بازی آخر مقابل ویتنام کشیده شود.

به گزارش مهر، در ادامه مسابقات فوتبال جوانان قهرمانی آسیا و در گروه B این مسابقات دیروز تیم ایران به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

در این بازی که در شهر فرغانه ازبکستان آغاز شد، شاگردان صمد مرفاوی برابر حریف خود غافلگیر شدند تا صعودشان به مرحله بعدی به بازی آخر مقابل ویتنام بکشد. گل‌های ایران در این بازی توسط امیر اسلام طلب (۲۵) و علیرضا عنایت زاده (۸۰) به ثمر رسید.

تیم ایران که در نخستین گام با یک گل قطر را شکست داده بود، در آخرین بازی مرحله گروهی از ساعت ۱۵ روز سه شنبه به مصاف ویتنام خواهد رفت.

از تیم ایران عرفان قربانی به دلیل دو کارته شدن دیدار سوم مقابل ویتنام را از دست داد. همچنین محمدرضا ترابی در نیمه اول بازی با استرالیا مصدوم و تعویض شد و باید دید آسیب دیدگی او چه می‌شود.

مرفاوی تیم جوانان ایران را در مسابقه دیروز با ترکیب ادیب زارعی، محمدامین حزباوی، میلاد کر، امین پیلعلی، مرصاد سیفی، علیرضا عنایت زاده، محمدرضا ترابی، عرفان قربانی، امیر اسلام طلب، فرهاد زاوشی و سعید سحرخیزان به میدان فرستاد.

نسخه مناسب چاپ