اخبار کوتاه
 

یوونتوس به لغو مجازات ۱۵ امتیازی‌اش امیدوار شد

تصمیم یکی از مراجع قضایی مربوط با پرونده تخلف مالی باشگاه یوونتوس، بانوی پیر را به ابطال مجازات اخیر این باشگاه امیدوار کرده است.

به گزارش تسنیم، باشگاه یوونتوس امیدوار شده ۱۵ امتیازی که در ماه ژانویه از این تیم به اتهام سندسازی درباره گزارش مالی‌اش کسر شده را پس بگیرد.

گویا فرجام‌خواهی دو متهم ردیف اول این پرونده یعنی فدریکو کروبینی مدیر اجرایی و فابیو پاراتیچی مدیرورزشی سابق باشگاه از دادگاهی در ایالت لاتزیو برای دسترسی به سند محرمانه‌ای ارسال شده از سوی دادستانی فدراسیون فوتبال ایتالیا به کمیته نظارت بر باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال ایتالیا در ماه آوریل سال ۲۰۲۱، موفقیت‌آمیز بوده است؛ اگرچه این موافقت به منزله قطعی بودن ابطال مجازات بیانکونری نیست اما این باشگاه را به پیروزی در نبرد حقوقی امیدوار کرده است. یوونتوس در اعتراض به کسر ۱۵ امتیاز از این تیم توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا، به صورت رسمی از کمیته ملی المپیک ایتالیا فرجام‌خواهی کرده است.

۳ بازیکن جدید در یک قدمی بارسلونا

رسانه کاتالونیایی از نهایی شدن انتقال ۳ بازیکن آینده‌دار به باشگاه بارسلونا خبر داد.

به گزارش فارس، روزنامه چاپ کاتالونیا خبر داد که باشگاه بارسلونا به‌رغم دست‌وپنجه نرم‌ کردن با مشکلات مربوط به قوانین «بازی جوانمردانه مالی» در حال نهایی‌کردن انتقال سه بازیکن به نیوکمپ است.

روزنامه «اسپورت» مدعی شده که مذاکرات آبی‌واناری‌ها با «ویتور روکه» پدیده ۱۸ ساله و مهاجم تیم اتلتیکو پارانائنزه برزیل، «خوان فویس» مدافع آرژانتینی تیم ویارئال و «اینیگو مارتینز» مدافع اسپانیایی اتلتیک بیلبائو در مراحل پیشرفته قرار دارد.

البته به بارسلونا هشدار داده شده در صورتی که می خواهد بازیکن جدیدی را در فصل نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد، باید دستمزد بازیکنانش را تا ۲۰۰ میلیون یورو کاهش دهد.

نسخه مناسب چاپ