کره شمالی طرح اقدامات تهاجمی برای بازدارندگی دشمن را تصویب کرد
 

سرویس خارجی: کمیسیون نظامی مرکزی حزب حاکم کره شمالی با حضور رهبر این کشور طرح تدابیر مهم و کاربردی برای استفاده تهاجمی با هدف بازدارندگی جنگی دشمن را تصویب کرد.

دولت کره شمالی در آستانه برگزاری رزمایش نظامی مشترک بزرگ آمریکا و کره جنوبی، اقداماتی را برای بازدارندگی دشمن تصویب کرد.رسانه دولتی کره شمالی گزارش داد که پیونگ‌یانگ تدابیر مهم و کاربردی برای استفاده تهاجمی از بازدارندگی جنگی را اتخاذ می کند. به نوشته خبرگزاری «یونهاپ»، این طرح در نشست بزرگ کمیسیون نظامی مرکزی حزب کارگر کره شمالی و با حضور «کیم جونگ اون» رهبر این کشور تصویب شد.

در این گزارش با بیان اینکه این نشست گام‌های مهم کاربردی را برای استفاده مؤثرتر، قدرتمندتر و تهاجمی‌تر باهدف بازدارندگی جنگی کشور در مقابله با دشمنان اتخاذ کرد، آمده است: اقدامات تحریک‌آمیز جنگی توسط آمریکا و کره جنوبی در حال نزدیک شدن به خط قرمز هستند. این در حالی است که با افزایش تنش‌ها در شبه‌جزیره کره و نزدیک شدن به موعد برگزاری رزمایش بزرگ کره جنوبی و آمریکا، سران سئول و پیونگ‌یانگ درباره هرگونه اقدام تحریک‌آمیز به یکدیگر هشدار دادند. پیش از این نیز خواهر رهبر کره شمالی و وزارت خارجه این کشور در بیانیه‌ای‌های جداگانه با بیان اینکه آمریکا عامدانه به افزایش تنش‌ها با پیونگ‌یانگ ادامه می‌دهد، هشدار دادند که رهگیری موشک‌های این کشور به‌مثابه اعلان جنگ است.

نسخه مناسب چاپ