ایجاد بازارچه‌های کارآفرینی بانوان در بهشهر
بهشهر ـ خبرنگار اطلاعات: نشست حمایت از تشکل‌های بانوان و ایجاد بازارچه‌های کارآفرینی و ساماندهی و بهره‌وری از توان بانوان، در شورای اسلامی بهشهر برگزار شد.

در این جلسه اعظم‌السادات حسینی، سخنگوی شورای اسلامی بهشهر در سخنانی اظهار داشت: برای حمایت از توانمندی بانوان زحمتکش برآنیم با احداث بازارچه‌های کارآفرینی و استمرار آن، بخصوص از بانوان سرپرست خانوار پشتیبانی کنیم تا بخشی از مشکلات آنان حل شود.

وی افزود: با راه‌اندازی پارک دوستان فدک (ویژه بانوان) در این شهر و ایجاد بازارهای کارآفرینی برای بانوان در محوطه این پارک بزرگترین خدمت اقتصادی به این قشر خواهد شد.

خانم حسینی افزود: با استفاده از بانوان آموزش دیده در نگهداری پارک و همچنین برخی مسائل فنی و فضای سبز و نیز دایر کردن اماکنی نظیر بوفه و کافی‌شاپ، از آنها بهره خواهیم گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی بهشهر افزود: مصمم هستیم از ایجاد برخی مشاغل سبکتر به صورت پاره وقت برای ارائه صنایع‌دستی خانم‌های سالمند و خانه‌دار و عرضه تولیدات آنها در این فضا، این محصولات را در آن مکان به فروش برسانیم از این طریق از توان اقتصادی آنان حمایت‌های عملی کنیم.

اضافه می‌شود که بوستان فدک بهشهر (پارک مخصوص بانوان) در فضایی وسیع و مناسب افتتاح شده و از ۴ ماه قبل مورد استفاده بانوان بهشهری قرار گرفته است.

نسخه مناسب چاپ