اخبار کوتاه
 

هالند و رکوردی که مسی و رونالدو هم ندارند

ارلینگ هالند با درخشش خیره کننده در دیدار منچستر سیتی مقابل لایپزیگ به رکورد لیونل مسی رسید.

به گزارش فارس، در هفته دوم شب اول از دور برگشت لیگ قهرمانان اروپا، منچستر سیتی در اتحاد میزبان لایپزیگ بود و با نتیجه درخشان ۷ بر صفر به پیروزی رسید. در این بازی ارلینگ هالند ستاره نروژی سیتیزن ها آتش بازی راه انداخت و موفق به ثبت ۵ گل در یک بازی شد. هالند که به بچه غول معروف است با این تعداد گل در یک بازی با رکورد لیونل مسی در لیگ قهرمانان اروپا مساوی کرد.

مسی این تعداد گل را با پیراهن بارسلونا و در دیدار مقابل بایرلورکوزن به ثمر رسانده بود. البته لوئیز آدریانو بازیکن شاختار دونتسک اوکراین هم در مصاف با باته به این تعداد گل رسیده است. نکته مهم درباره هالند این است که وی در کمترین زمان ممکن در لیگ قهرمانان ۵ گل به ثمر رسانده است. وی در ۵۷ دقیقه ۵ گل زده است اما مسی در ۸۷ دقیقه و آدریانو در ۸۲ دقیقه به این رکورد دست یافته اند.

عصبانیت سرمربی پورتو پس از بازی با اینتر

سرمربی تیم فوتبال پورتو پس از تساوی برابر اینترمیلان و حذف از لیگ قهرمانان اروپا به منتقدان تیمش حمله کرد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب میزبان تیم اینتر ایتالیا بود که بازی دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. با توجه به پیروزی ۱ بر صفر اینتر در بازی رفت، پورتو از این مسابقات حذف شد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در نشست خبری پس از این مسابقه به شدت به منتقدان تیمش و کسانی که شایستگی‌های پورتو را زیر سئوال برده‌اند، حمله کرد.

کونسیسائو با بیان اینکه پورتو با اتکا به بازیکنان تیم دوم خود و با استفاده از بازیکنان تیم‌های متوسط دیگر از جمله ریوآوه، فامالیسائو و سانتاکلارا به این جایگاه رسیده است، گفت: با این حال شایستگی ما صفر است. آنها (منتقدان) درباره اوتاویو صحبت می‌کنند، درباره طارمی که خود را روی زمین می‌اندازد (تلاش طارمی برای گرفتن پنالتی) یا سرجیو کونسیسائو که شلوغ کاری می‌کند. سرمربی پورتو ادامه داد: همه و همه در فوتبال پرتغال باید بدانند پورتو با آنچه که دارد در این پنج سال و نیم که من اینجا بوده‌ام با سال‌ها رعایت فیرپلی مالی کار بسیار سختی داشته است. اینکه شما نتوانید هر بازیکنی را انتخاب کنید کار دشواری است.

نسخه مناسب چاپ