سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی
سرویس شهرستان ها: امام جمعه مشهد گفت: رهبر معظم انقلاب امسال در حضور نوروزی شان در مشهد مقدس ، راهبرد نظام و انقلاب را در حرم مطهر رضوی برای مردم و مسئولان تبیین می‌کنند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی افزود: طی ۳ سال گذشته به دلیل شیوع کرونا از نعمت حضور نوروزی رهبرمعظم انقلاب در مشهد محروم بودیم ولی در نوروز ۱۴۰۲ شاهد حضور پربرکت و رهنمود آفرین معظم له در حرم مطهر رضوی خواهیم بود و ایشان ساعت ۱۵ اول فروردین ماه سال ۱۴۰۲ در حرم مطهر سخنرانی می کنند. وی گفت: امروز کشورمان هدف تمام تهاجمات، گردنکشی ها و جنایات دشمنان خدا قرار گرفته است و دشمنان به دلیل پیشرفت های کشورمان به دنبال براندازی نظام هستند.

امام جمعه مشهد با اشاره به شکست های پی در پی دشمن طی ۴۳ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: اکنون به هر ابزاری و جریانی که داریم باید متوسل شویم و با همه ظرفیت نظام انقلاب و دولت کمک کنیم تا دشمنان را شکست دهیم. تلاش مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی و تامین معیشت مردم دشمنان را بیش از پیش در تحقق اهدافشان ناامید می‌کند.نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مسئولان باید در جهت تامین معیشت و رفاه مردم و زندگی آبرومندانه با شرایط اقتصادی مناسب از هیچ تلاشی فروگذار نباشند تا اهداف دشمن محقق نشود و توطئه های آنان خنثی شود.وی با اشاره به نصب نمادهای تقوی و مذهبی به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهر امام رضا(ع) اظهار داشت: با اقدامات و تمهیدات انجام شده در چهارشنبه آخر سال، مشهد یکی از آرام ترین شهرهای کشور بود که جای قدردانی از مسئولان دارد.

امام جمعه مشهد در ادامه گفت: باید مراقب بود تا در ماه مبارک رمضان تجاهر به فسق مقابل گنبد امام رضا(ع) انجام نشود و مسافران هم حفظ حرمت کنند، ضمن این که مسئولان هم باید محل های ویژه برای میهمانان امام رضا(ع) فراهم کنند تا آنان مجبور به روزه خواری نشوند.

نسخه مناسب چاپ