خبرنگاران پرچمداران اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی هستند
شهرکرد – خبرنگار اطلاعات:استاندار‌چهارمحال‌و‌بختیاری‌با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش‌های مختلف استان و از جمله امور زیربنایی گفت: این استان در دولت سیزدهم به یک کارگاه عمرانی بزرگ بدل شده است.

غلامعلی حیدری ‌در‌جمع‌خبرنگاران‌ تاکید کرد: در سفر به شهرستان‌ها و برگزاری نشست‌های برنامه‌ریزی نسبت به توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات اقدام می‌شود.

وی خبرنگاران را پرچمداران اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی دانست و افزود: رسانه‌ها رسالت خود را به خوبی انجام داده‌اند و با وجود همجمه‌های زیاد دشمن برای ناامید کردن مردم، رسانه‌های استان چهارمحال‌و‌بختیاری توانستند اُمیدآفرینی را در جامعه ارتقاء دهند.حیدری با اشاره به فراز و نشیب‌های سال گذشته در چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: برای رفع مشکلات خسارت‌دیدگان زمین‌لرزه کوهرنگ اقدامات موثری انجام شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط و بانک‌ها در محل حضور یافتند.

وی با اشاره به بارش‌های سیل‌آسا در سال‌جاری در چهارمحال و بختیاری گفت: برای رفع مشکلات ناشی از جاری شدن سیلاب در استان مسئولان ملی در این استان حضور پیدا کردند و پیشگیری‌های مطلوبی شد.

حیدری با اشاره به قطعی آب ناشی از جاری شدن سیلاب در استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مشکلات این حوزه در سریع‌ترین زمان ممکن رفع شد و رئیس‌جمهوری از این اقدام جهادی قدردانی کرد.

وی با یادآوری بارش‌های سنگین اخیر برف در چهارمحال و بختیاری گفت: با بسیج ماشین‌آلات و تجهیزات ملی، دستور رئیس‌جمهوری، پیگیری‌های معاون اول رئیس‌جمهوری و بسیج امکانات کشور این مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع و مدیریت شد.حیدری با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری و شماری از اعضای هیات دولت سیزدهم به چهارمحال و بختیاری افزود: در این سفر طرح‌های پیشران و مهم این استان با اولویت مناطق محروم براساس رعایت عدالت در نقاط مختلف شهرستان‌ها مورد توجه قرار گرفت.

وی به وحدت، همدلی و وفاق مسئولان، نخبگان و قشرهای مختلف مردم استان چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: قبل از سفر رئیس‌جمهوری به استان نشست‌های تخصصی با معاونان رئیس‌جمهوری، وزیران و مسئولان کشوری برگزار شد.

حیدری با اشاره به تکمیل نشدن طرح‌های نیمه‌تمام چهارمحال و بختیاری در سال‌های گذشته، اظهارداشت: در نشست با رئیس‌جمهوری و هیأت دولت با استانداران مسائل کلان استان پیگیری و راهکارهای عملی آن‌ها ارائه شد که طرح‌های آبی پس از سال‌ها انتظار به نتیجه رسید.

نسخه مناسب چاپ