تجلیل جشنواره تاریخ و فرهنگ و هنر از استاد حقیقت
روز جمعه هفتم شهریور امسال به همت جوانان فرهنگ‌دوست استان سمنان شهرستان سنگسر(مهدی‌شهر) و سرپرستی انجمن شهر و فرمانداری و ادارة فرهنگ و ارشاد اسلامی، از استاد عبدالرّفیع حقیقت(رفیع) محقق و مورّخ و شاعر نامدار معاصر به مناسبت تألیف و چاپ و نشر «تاریخ سنگسر»، در هتل معروف سنگسر تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، لوح سپاس و افتخار فرهنگی از طرف دبیرخانة جشنوارة تابستانة تاریخ و فرهنگ و هنر سنگسر با حضور بیش از یک هزار نفر از ساکنین علاقه‌مند استان سمنان با شوق و شور به ایشان اهدا شد. در متن لوح مذکور خطاب به استاد عبدالرفیع حقیقت آمده است: بی‌شک هر فعالیت نظام‌مند در گرو حضور و حمایت خردمندانه صاحبان خرد است. رشد و توسعه شهرمان را مدیون تلاش گسترده و عمیق مدیران، سرمایه‌گذاران، هنرمندان و خردمندانی می‌دانیم که دانش، تخصص، هنر، سرمایه و عمر گرانبهای خود را پشتوانه سربلندی و سازندگی آن قرار داده‌اند.

بدین بهانه پرقدر، مراتب سپاس و احترام خود را به پاس کوشش‌های بیدریغ حضرتعالی در گشایش روزنه‌های امید و آینده‌ای درخشان برای سنگسر عزیزمان تقدیم می‌داریم.امید است با برنامه‌ریزی منظم و منسجم بستری فراهم آید تا از حضور گرانسنگ جنابعالی استفاده شایان به عمل آید. از درگاه ایزدمنان دوام عزت و سلامت برای آن عزیز آرزومندیم.

نسخه مناسب چاپ