استاندار: حضور فعال مردم برای اداره خوب کرمانشاه راهگشاست
کرمانشاه ـ خبرنگار اطلاعات: مراسم معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه با حضور استاندار کرمانشاه در سالن شهدای دولت برگزار شد.

استاندار کرمانشاه در این مراسم گفت: برای اداره خوب کرمانشاه حضور فعال مردم ضروری و راهگشا است و باید زمینه مناسب برای این حضور در امور مختلف را فراهم کنیم.محمدطیب صحرایی ادامه داد: فرصت خدمت به مردم نعمت است و باید از این فرصت که در اختیار ما مدیران قرار گرفته است، به بهترین شکل استفاده کنیم.وی خطاب به مدیران استان کرمانشاه تاکید کرد: در انجام وظایف به ۳ موضوع توجه داشته باشید، اولین موضوع توجه به شرع در انجام امور است و باید تراز کارمان را بر مبنای شرع قرار دهیم. ما در یک جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم و باید تراز شرعیات را محترم و قطعی بدانیم و اگر این روال را طی کنیم خدا راه را برای ما باز می‌کند.

استاندار کرمانشاه گفت: دومین موضوع، رعایت قانون است. هیچکس اجازه انجام کارهای غیرقانونی را ندارد و همه باید قانونمند حرکت کنیم، البته این موضوع نباید بهانه‌ای برای عدم انجام کارهای مردم شود، بلکه باید از راهکارهای قانونی که می‌تواند موجب گشایش در کار عموم مردم شود، نهایت استفاده را ببریم. سومین موضوع نیز توجه جدی به فرامین رهبر معظم انقلاب است که راه را برای پیشبرد امور برای ما مدیران مشخص کرده است. وی گفت: شهر کرمانشاه مشکلات زیادی دارد که یک روزه ایجاد نشده است و یک روزه هم قابل حل نیست و برای حل این مشکلات، هم مسئولین و هم مردم باید پای کار باشند و هر دو با هم تلاش کنیم، زیرا هر جا مردم وارد کارها شده‌اند، موفق بوده‌ایم.صحرایی ادامه داد: باید زمینه مناسب برای حضور مردم در امور مختلف را فراهم کنیم، گام اول حضور مردم نیز تکریم ارباب رجوع به عنوان یک ضرورت است که باید در تمامی دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: به یک نظم مردم پایه در شهر کرمانشاه نیاز داریم و خیابان‌ها، پیاده‌روها و ساخت و سازها در کرمانشاه نظم ندارد مشکلاتی را ایجاد می‌کند، لذا باید به سمت ایجاد یک نظم مردم پایه برویم.در این مراسم محمدرضا آمویی به عنوان سرپرست فرمانداری کرمانشاه معرفی شد.

نسخه مناسب چاپ