اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر دره اوین – درکه
طرح جمع آوری معتادین متجاهر با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و کلانتری۱۳۴ شهرک قدس در محدوده دره اوین – درکه(محله اسلام آباد  ) اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ تهران با اعلام خبر فوق گفت: با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و کلانتری۱۳۴ شهرک قدس، جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر سطح منطقه در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت.

وی با اشاره به این که پاسخگویی به مطالبات شهروندان و ارتقای امنیت اجتماعی از اولویت برنامه های مدیریت شهری است،گفت: در همین زمینه معتادین متجاهر در نقاط مختلف محدوده محله اسلام آباد، بزرگراه شهید چمران و بخشی از بزرگراه یادگارامام(ره) جمع آوری شدند.

به گفته وی، در نخستین مرحله از اجرای طرح ۳۰ مرد و ۸ زن معتاد متجاهر جمع‌آوری شده‌است .

صالحی بابیان این که طرح جمع آوری معتادین متجاهر دراین منطقه تا پایان پاکسازی کامل ادامه خواهد داشت، گفت:این افراد پس از غربالگری و حکم قاضی برای ترک به مراکز نگهداری طولانی مدت ارجاع می شوند.شهردار منطقه ۲ تهران اظهار داشت: پس از پاکسازی موفق آمیز رود دره فرحزاد و تبدیل آن به مکان تفریحی برای شهروندان تهرانی، طرح جمع آوری معتادان متجاهر تا دستیابی نتیجه مطلوب که همان پاسخگویی به مطالبات مردمی است ادامه خواهد داشت.

نسخه مناسب چاپ