عذرخواهی شهردار تبریز برای تأخیر در ساماندهی مقبره الشعرا
تبریز ـ خبرنگار اطلاعات: شهردار تبریز با اشاره به این که پروژه ساماندهی صفه جنوبی (بخش جنوبی) مقبره الشعرا با ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است و تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد، از تاخیر در پایان اجرای این طرح عذرخواهی کرد.

یعقوب هوشیار در بازدید از روند اجرای این پروژه در گفتگو با خبرنگاران با عذرخواهی از شهروندان و دوستداران استاد شهریار به علت تأخیر در بهره برداری از این پروژه، افزود: مطابق وعده قبلی این پروژه باید ۹ اردیبهشت امسال به بهره‌برداری می‌رسید که تغییر در ارایه طرح توسط مشاور، موجب تاخیر یک‌ماهه در بهره‌برداری از آن شده است.

وی اظهارداشت: بر اساس تاکیدات حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز و دستور استاندار آذربایجان‌شرقی، شهرداری تبریز اقدام به ساماندهی مقبره‌الشعرا کرده است و عملیات اجرایی این پروژه فرهنگی در ۲ صفه جنوبی و شمالی را انجام می دهد.

شهردار تبریز گفت: صفه شمالی پروژه فرهنگی تاریخی مقبره‌الشعرا به گستره ۸هزار و ۵۰۰ مترمربع و با هزینه کرد ۲۵۰ میلیارد ریال شهریور پارسال طبق وعده ای که با نصب تابلو روزشمار داده شده بود به بهره‌برداری رسید. هوشیار ادامه داد: بر اساس طرح جدید که تا یک ماه آینده به پایان می‌رسد، افزون بر محدوده مجموعه مقبره‌الشعرا، محیط پیرامون آن نیز برای استفاه شهروندان سنگفرش می شود.

وی گفت: شهرداری تبریز، پروژه‌های نیمه‌تمام سال‌های گذشته را مطابق روزشمار نصب‌شده تکمیل کرد و به بهره‌برداری رسانده است و این پروژه نیز تا یک ماه آینده باید توسط سازمان عمران شهرداری و به بهره‌برداری برسد. هوشیار با بیان این که پروژه‌های عمرانی باید طبق وعده ای که به شهروندان با نصب تابلو روزشمار داده شده است به بهره برداری برسد، افزود: مردم به مجموعه شهرداری پس از نصب روزشمار پروژه‌ها و افتتاح آن‌ها در موقع مقرر اعتماد کرده‌اند و این رویه باید تداوم داشته باشد.

نسخه مناسب چاپ