حمایت بنیاد ۱۵ خرداد از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو
سرویس شهرستان ها: مراسم آغاز اجرای طرح حمایت بنیاد ۱۵خرداد ستاد اجرایی فرمان امام از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو و اهدای نمادین بسته حمایتی به دویستمین خانواده تحت حمایت این بنیاد برگزار شد.

مدیرعامل بنیاد ۱۵خرداد در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های این بنیاد در حوزه اجتماعی گفت: بنیاد ۱۵خرداد در گام دوم فعالیت‌های خود،۲ موضوع محوری جمعیت و سلامت را سرلوحه کار خود قرار داده و کارویژه‌های متعددی را به مرحله اجرا رسانده است.

حمیدرضا علیان‌زادگان اظهارداشت: طرح ملی حمایت از خانواده‌های دارای فرزند چندقلو از پارسال به طور آزمایشی آغاز شد و با یاری خداوند، این بسته حمایتی که مشتمل بر کارت هدیه به مادر به تعداد فرزندان، اهدای بسته لبخندمادری به ازای هر یک از فرزندان، تامین پوشک فرزندان به مدت ۶ ماه با ارزش تقریبی ۳۳میلیون تومان برای یک خانواده دارای فرزند ۳‌قلو است، به دویستمین خانواده‌ای که تحت حمایت این بنیاد قرار گرفته‌اند تقدیم می‌شود.

علیان‌زادگان با بیان این که حمایت از خانواده‌های ۳‌قلو و بیشتر فارغ از جغرافیا و دهک‌بندی خانوار، با جدیت ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: امیدواریم با حمایت شرکای اجتماعی و خیرین بتوانیم خانواده‌های دارای فرزند ۲قلو را هم در سال‌های آینده در قالب این طرح مورد حمایت قرار دهیم. کاظم فروتن دبیر ستاد ملی جمعیت هم در این مراسم ضمن تجلیل از مشارکت فعال بنیاد ۱۵خرداد در شورای مرکزی جایزه ملی جمعیت ، به در پیش بودن روز ملی جمعیت اشاره کرد و اظهار داشت: در مراسمی که روز ۳۰ اردیبهشت با حضور رئیس جمهوری برگزار خواهد شد، افراد و گروه‌های فعال در زمینه فرزندآوری تقدیر و جایزه ملی جمعیت به آن ها اهدا خواهد شد.

نسخه مناسب چاپ