تابستان امسال قطعی‌های برنامه‌ریزی شده برق در هرمزگان اعمال نمی شود
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با اجرای طرح‌های تشویقی و مدیریت مصرف، تابستان امسال قطعی‌های برنامه‌ریزی شده برق اعمال نمی شود.

محمد کریمی در جمع خبرنگاران، افزود: امسال هرمزگانی‌ها می توانند به ازای هر کیلووات ساعت صرفه‌جویی در ماه نسبت به پارسال، ۲ هزار تومان پاداش بگیرند.وی با اشاره به افزایش دمای هوا و مصرف برق، اظهارداشت: اوج مصرف در ۱۳ اردیبهشت رخ داد و مصرف برق به هزار و ۸۱۵ مگاوات رسید.

کریمی با بیان این که مصرف برق نسبت به مدت مشابه پارسال ۵ درصد افزایش یافته است، گفت: اوج مصرف برق در هرمزگان بین ساعات ۱۳ تا ۱۸ است.مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان با اشاره به این که با شست و شوی به موقع و نصب سایه بان بر روی کولرها می توان حدود ۳۰ درصد در هزینه‌های برق صرفه جویی کرد، اظهارداشت: هرمزگان ۷۵۷ هزار مشترک برق دارد که ۸۲ درصد آن‌ها در بخش خانگی هستند.

خبر دیگر این که، حمید کمالی معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت:ساختمان مرکز داده بندر شهید رجایی با ۵۴ درصد پیشرفت فیزیکی براساس برنامه زمانبندی تا اسفندماه به بهره برداری می‌رسد.

نسخه مناسب چاپ