امام جمعه برازجان: تأمین معیشت کارگران مورد توجه قرار گیرد
برازجان ـ خبرنگار اطلاعات: امام جمعه برازجان استان بوشهر با تأکید بر اینکه نباید تجلیل از کارگران را به هفته کارگر محدود کرد، گفت: تأمین و ارتقای معیشت کارگران و مهارت‌افزایی آنها مستمر باشد.

حجت الاسلام حسن مصلح در دیدار با مدیران ارشد تعاون و رفاه اجتماعی و کارفرمایان شوراهای کارگری دشتستان، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کارگران، اظهار داشت: برای داشتن اقتصاد پیشرفته و مستقل و رونق اقتصادی، باید به قشر کارگر اهمیت فراوان داد.

وی افزود: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و نقش مؤثری در پیروزی و بقای نظام جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند و دارند و امروز نیز محور تحقق اقتصاد مقاومتی و ساختن کشوری مستقل و قدرتمند و ایجاد امنیت اقتصادی هستند.امام جمعه برازجان با تأکید بر اینکه نباید تجلیل از کارگران را به هفته کارگر محدود کرد، گفت: تأمین و ارتقای معیشت کارگران و مهارت‌افزایی آنها لازم است که مستمر باشد.

*تجلیل از برگزیدگان مسابقات علمی بسیج

خبر دیگر این که، طی مراسمی و با حضور معاونان آموزش متوسطه و پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دشتستان، فرمانده و جانشین فرمانده سپاه ناحیه جوادالائمه دشتستان،از برگزیدگان مسابقات علمی بسیج در دشتستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان استان بوشهر، معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان دشتستان در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه علمی شهرستان، وظیفه آموزش وپرورش را تعلیم وتربیت تمام ساحتی دانش آموزان دانست و گفت: طبق سند تحول بنیادین، دانش آموزان باید در ساختار آموزشی به مرحله ای از حیات طیبه دست پیدا کنند که در تراز نظام اسلامی باشند.ابوذر خلیفه اظهار داشت: خوشبختانه اغلب دانش آموزان ما در جشنواره ها و مسابقات علمی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی، هنری و قرآنی از سرآمدان استان بوشهر و حتی کشور هستند.

نسخه مناسب چاپ