سرلشکر سلامی :
اقتدار موشکی مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های سردار طهرانی مقدم است
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اقتدارآفرینی و توان افزایی دفاعی امروز در حوزه موشکی مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های سردار طهرانی مقدم است.

به گزارش مهر، سردار سرلشکر حسین سلامی در دیدار با خانواده سردار سرلشکر شهید حسن طهرانی مقدم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام، ایمان، خلوص، خستگی ناپذیری و مهربانی را از مهمترین وجوه شخصیتی وی برشمرد و اظهار داشت: حاج حسن زندگی پرثمری داشت و اقتدارآفرینی و توان افزایی دفاعی امروز به ویژه در حوزه موشکی مرهون مجاهدت‌ها و تلاش‌های این سردار بی ادعا و مجاهد خستگی ناپذیر است.

وی ادامه داد: شهید طهرانی مقدم هیچگاه از عدم حصول نتیجه ناامید نمی‌شد و توکل به خداوند متعال و اخلاص در کنار پشتکار بی نظیر عامل به ثمر رسیدن دستاوردهای ارزشمندی توسط حاج حسن و همرزمانش بود.

فرمانده کل سپاه نقش شهید طهرانی مقدم در اقتداربخشی و توان افزایی دفاعی انقلاب، نظام اسلامی و امت اسلام را منحصر به فرد برشمرد و گفت: اوج شایستگی افرادی همچون حاج حسن و حاج قاسم عزیز ما این است که به رغم برکات و نعمات فراوان آنان برای عزت اسلام، خداوند متعال آنان را گلچین کرد و به فیض شهادت نائل شدند؛ هرچند برکات این شهدای والامقام پس از شهادت کمتر از دوران حیات نیست.

در این دیدار خانواده شهید طهرانی مقدم هم ضمن تشریح ویژگی‌ها و فضائل شخصیتی حاج حسن طهرانی مقدم، به بیان خاطراتی از این شهید والامقام پرداختند.

نسخه مناسب چاپ