معارفه رئیس جدید دادگستری چهارمحال ‌و ‌بختیاری
شهرکرد ـ خبرنگار‌اطلاعات: مراسم ‌تودیع‌ و‌معارفه روسای کل قدیم و جدید ‌دادگستری استان ‌چهارمحال‌ و ‌بختیاری ‌برگزار ‌شد.

در این آیین از زحمات احمدرضا بهرامی رئیس کل سابق داگستری استان چهارمحال و بختیاری تجلیل و محمد رزم به عنوان رئیس کل جدید دادگستری معرفی شد. همچنین از عبدالرضا علیمحمدی ‌دادستان ‌مرکز ‌استان قدردانی و سید نصرالدین صالحی به عنوان دادستان جدید شهرکرد معرفی شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در این مراسم با اشاره به وظایف دادستان‌ها، افزود: حفظ حقوق عامه، رسیدگی به شکایات مردمی، حمایت از تولید و سرمایه‌گذار و جلوگیری از تعطیلی مراکز تولیدی از مهمترین وظایف است که این مسئولیت‌ها متوجه همه مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه قضایی است.وی همچنین با تاکید بر رفع مشکلات مردم و رسیدگی به مشکلات حاکم بر جامعه، گفت: نباید انجام کارهای مردم، پاس‌کاری شود و هر فرد در هر پست و منصب هر مسئولیتی که دارد باید به وظیفه خود در جایگاه خودش عمل کند و هر چیز باید جای خودش قرار داده شود.

منتظری با تاکید بر این که امروز در جامعه شاهد آسیب‌هایی هستیم که دل هر دردمند را به درد می‌آورد، گفت: آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی موجود در جامعه کم نیست که برای رفع این آسیب‌ها باید هر کس به وظایف خود به خوبی عمل کند.

نسخه مناسب چاپ