تمجید کارشناسان وزارت ارشاد از نشست های «راه گفتگو» در اطلاعات
 

کرمان ـ خبرنگار اطلاعات: کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دفتر سرپرستی روزنامه اطلاعات در استان کرمان دیدن کردند.

محبت الله زارع کارشناس مسئول مطبوعات و بولتن‌های داخلی وزارت ارشاد در این دیدار با بیان یاد و خاطره ای از حجت الاسلام والمسلمین دعایی مدیر مسئول فقید روزنامه اطلاعات، او را مرد ادب و اخلاق خواند و گفت: امیدوارم همه فرهیختگانی که در این روزنامه کهن که تاریخ ایران را در دل خود جای داده است و در خدمت به جامعه کوشا هستند، اخلاق و منش ایشان را ادامه دهند.

وی با اشاره به مطالبی که اخیراً باعنوان «راه گفتگو» در روزنامه اطلاعات به چاپ می رسد گفت: چاپ این مطالب با توجه به این که به مسایل روز می پردازد. بسیار ارزشمند است و استان کرمان را به عنوان اولین استانی که در این راه پیش قدم شده است، تحسین می کنم.زارع از روند چاپ اخبار و آگهی‌های روزنامه اطلاعات اعلام رضایت کرد و افزود: روزنامه اطلاعات با توجه به رشد پر شتاب فضای مجازی، سالیان سال با توجه به جایگاهی که در جامعه و میان مردم دارد، می تواند به همین شکل مکتوب

ادامه دهد. در این دیدارخانم‌ها خواجویی رئیس امور آگهی‌ها و عظیمی مسئول دفاتر و نمایندگی‌های نشریات سراسری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وسیف الدینی رئیس گروه رسانه و تبلیغات و منیژه احمد نظری کارشناس مطبوعات اداره کل ارشاد استان کرمان وی را همراهی کردند.

نسخه مناسب چاپ