راهیابی آسان استقلال به فینال جام حذفی
 

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی با پیروزی شاگردان ساپینتو خاتمه پیدا کرد تا آبی پوشان به فینال جام حذفی راه یابند.

به گزارش فارس، در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران تیم‌های استقلال و نساجی در ورزشگاه آزادی مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه ۴ بر صفر به سود استقلال خاتمه پیدا کرد تا شاگردان ساپینتو راهی فینال شوند.

گل های استقلال را در این بازی آرش رضاوند، علیرضا ابراهیمی، مدافع نساجی (گل به خودی) و محمد محبی (۲ گل) به ثمر رساندند.

دیدار نهایی این دوره از مسابقات هم قرار است روز چهارشنبه، ۱۰ خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

پرسپولیس – هــوادار

جنگ برای انتقام

به فاصله یک روز پس از دیدار استقلال با نساجی،بخش دوم بازی نیمه نهایی جام حذفی بین پرسپولیس وهوادار در ورزشگاه آزادی به نمایش در خواهد آمد.

پرسپولیس که همچنان شادی قهرمانی لیگ را با خود همراه دارد، در تلاش است تا شادی کنونی دو چندان شود. فعلاتمرکز این تیم روی شکست تیم هوادار معطوف شده است. هر چند که شکست از همین تیم هوادار در آزادی برابر تماشاگران خودی در رقابت های لیگ برتر را از یاد نبرده است. هوادار هم درصدد تکرار نتیجه بازی در لیگ برتر و اینبار با ذائقه جام حذفی است، اما غافل از اینکه پرسپولیس فعلی نسبت به آن روز زمین تا آسمان متفاوت شده است.

پرسپولیس اکنون به دنبال شکار جام دوم است.

همه نگاه های اهالی فوتبال به این دیدار دوخته شده تا پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی با سیمای تیم دوم فینالیست جام حذفی آشنا شوند.

هردوتیم تعادل را در راه استفاده از بازیکنان اصلی خود در ترکیب تیمی حفظ کرده اند،کمترین مصدوم ومحروم را در اختیار دارندو با دست پر در میدان حاضر خواهند شد.

نسخه مناسب چاپ