درباره ما | Ettelaat International Newspaper

صفحه اصلی » درباره ما

درباره ما

روزنامه روزانه “اطلاعات بین المللی”

روزنامه “اطلاعات بین المللی” در ۲۳ اسفند ماه در سال ۱۳۷۲ در اروپا (لندن) و سپس در آمریکا (نیویورک) راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون بجز تعطیلات پایان هفته، ایام عید نوروز و تعطیلات سال نو مسیحی همه روزه به صورت همزمان در لندن و نیویورک چاپ و در سراسر اروپا، آمریکای شمالی و بخشهایی از کانادا، استرلیاِ و ژاپن توزیع می شود.

همچنین، علاقمندانی که در کشورهای فوق الذکر زندگی نمی کنند می توانند “اطلاعات بین المللی” را مشترک شوند تا به وسیله پست برای آنها ارسال گردد. علاوه بر آن “اطلاعات بین المللی”از طریق اینترنت قابل دسترسی است. هدف از انتشار “اطلاعات بین المللی” اطلاع رسانی و انعکاس اوضاع فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کشورمان می باشد که به زبان فارسی انجام می گیرد و در کنار آن، گزیده ای از مطالب و مقالات مربوط به ادبیات، هنر، خانواده و کودک نیز برای آگاهی و استفاده علاقمندان دراین روزنامه به چاپ می رسد.

برای کسانی که زبان فارسی را نمی دانند، صفحه انگلیسی “اطلاعات بین المللی” تدارک دیده شده است که مهمترین اخبار سیاسی، اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در آن درج می شود.


Ettela’at International Persian Daily Newspaper

Ettela’at International Persian Daily newspaper was established in 1994 and has grown impressively ever since.
The paper is printed in London & New York, from where it is distributed to EC and North American countries including Canada. In addition we provide a postal service for those of our readers who live outside the distribution zones as well as having a free internet site for our readers world-wide.
All around, the aim of this paper is to reflect the latest cultural and economic events especially those that interest Iranians and other Persian speaking people from all varying backgrounds. For those of our readers who cannot speak Persian, we have included a back page in English.

Scroll To Top