اخبار کوتاه خارجی
 

گریزمان: فتح سوپرجام اروپا افتخارات ما را تکمیل می کند

مهاجم اتلتیکو مادرید اعلام کرد بازیکنان این تیم مشتاق فتح سوپرجام اروپا هستند.

به گزارش آس، آنتوان گریزمان پریروز تمرینات پیش فصل خود را با اتلتیکو مادرید آغاز کرد و دیروز در مصاحبه با رسانه‌های رسمی این باشگاه موفقیت فصل گذشته را مرور کرد و گفت: خیلی خوشحالم چون پیش از این دو فینال را از دست داده بودیم و پذیرفتن آن برایم سخت بود اما با تلاش و تمرین بیشتر توانستیم دوباره فاتح عناوین شویم. از لحاظ شخصی این جام‌ها برایم اهمیت داشت. قهرمانی در لیگ اروپا خیلی زیبا بود چون نخستین جام من در این فصل به حساب می‌آمد. سپس قهرمان جهان شدیم که بهترین عنوان برای یک فوتبالیست محسوب می‌شود.

مهاجم اتلتیکو مادرید در ادامه افزود: بازیکنان اشتیاق زیادی دارند و می‌خواهند در سوپرجام اروپا پیروز شوند (اتلتیکو چهارشنبه هفته آینده در سوپرجام اروپا به مصاف رئال مادرید می‌رود).

شماره ۹ برایتون بر تن جهانبخش

بازیکن ایرانی در این فصل پیراهن شماره ۹ را در برایتون به تن خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، فصل جدید لیگ برتر انگلیس از پس فرداآغاز می‌شود و برایتون باید شنبه در نخستین بازی خود به مصاف واتفورد برود. سایت باشگاه برایتون از شماره پیراهن بازیکنان خود رونمایی کرد و مشخص شد علیرضا جهانبخش پیراهن شماره ۹ را به تن خواهد کرد.

۲۰۰ هزار پوند، جریمه غیبت دروازه بان چلسی

بدنبال غیبت «تیبو کورتوا» در تمرین پیش فصل تیم فوتبال چلسی، مسئولان این تیم جریمه ای معادل ۲۰۰ هزار پوند برای او در نظر گرفته اند.

روزنامه «دیلی میل» انگلیس دیروز با درج این خبر نوشت: پس از رسیدن به هفته پایانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و کسب مقام سومی این تورنمنت بزرگ، سنگربان تیم ملی بلژیک تا روز دوشنبه فرصت داشت تا خود را به کمپ تمرینی باشگاه واقع در «کوبهام» برساند، اما کورتوآ در تلاشی نومیدانه برای فشار آوردن به مسئولان چلسی به منظور صدور رضایتنامه خروج او از استمفورد بریج، در کمپ تمرینی این تیم حضور پیدا نکرد. بر این اساس، جریمه در نظر گرفته شده از طرف باشگاه، کسر دو هفته دستمزد این بازیکن است و از آنجا که دستمزد هفتگی او ۱۰۰ هزار پوند می باشد، بنابراین مبلغ خالص جریمه وی ۲۰۰ هزار پوند خواهد بود. گفته می شود «یان اوبلاک» دروازه بان تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا به عنوان گزینه جایگزین مد نظر آبی ها قرار گرفته و آن ها قصد دارند با پرداخت ۸۹ میلیون پوند به عنوان مبلغ فسخ قرارداد، رکورد گرانقیمت ترین گلر را که در حال حاضر متعلق به آلیسون برزیلی است، بشکنند.

بعد از مالدینی، کاکا هم به میلان می آید

مدیر ورزشی میلان بعد از بازگشت مانچینی از بازگشت کاکا هم خبر داد. او به جذب رابیو هم واکنش نشان داد.

به گزارش مدیاست، میلان در تابستان امسال تغییرات زیادی داشته است. تغییرات در میلان فقط به جذب بازیکن خلاصه نمی‌شود بلکه تغییرات اداری هم در این تیم به وجود آمده است.باشگاه میلان لئوناردوی برزیلی را به عنوان مدیر ورزشی خود انتخاب کرد و مالدینی، اسطوره این باشگاه ایتالیایی هم بار دیگر پست اداری بر عهده خواهد گرفت.لئوناردو از بازگشت کاکا هم خبر داد: «کاکا قرار است زیر نظر من کار کند. او دوست دارد به صورت مجانی دستیار من باشد و چیزهای اداری جدیدی یاد بگیرد.»

خدا حافظی مسن‌ترین بازیکن تاریخ جام جهانی

دروازه‌بان ۴۵ ساله تیم ملی فوتبال مصر بعد از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از تیم ملی این کشور خداحافظی کرد.

به‌ گزارش دیلی میل، عصام الحضری، دروازه‌بان ۴۵ ساله تیم‌ ‌ملی فوتبال مصر در بازی برابر عربستان سعودی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیمش به میدان رفت و اتفاقا توانست یک ضربه پنالتی‌ را هم مهار کند.این دروازه‌بان که چهار قهرمانی در جام ملت‌های آفریقا را در کارنامه دارد در شبکه اجتماعی خود از تیم‌ ‌ملی فوتبال مصر خداحافظی کرد و نوشت: «افتخار می‌کنم که ۱۵۹ بازی ملی برای تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورم انجام دادم.»

Email this page

نسخه مناسب چاپ