اخبار کوتاه خارجی
 

پوگبا؛ جانشینی برای لیونل مسی!

برنامه جذب پل پوگبا برای بارسلونا با نگاهی به آینده و در دراز مدت خواهد بود.به گزارش “ورزش سه”، در اواخر تابستان اخبار زیادی در مورد تمایل بارسلونا به جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد مطرح شد اما زمان کوتاه و عدم امکان برای یافتن جانشین وی توسط شیاطین سرخ باعث شد این انتقال فعلا منتفی شود.اما طبق ادعای آ.اس، جذب پل پوگبا یک برنامه بلند مدت برای بارسلوناست و آنها ستاره فرانسوی را به عنوان جانشین احتمالی برای کاپیتان لیونل مسی در نظر گرفته اند. اگرچه پست این ۲ بازیکن هرگز یکی نیست، اما در مقطع جدایی مسی بارسا تنها با در اختیار داشتن یک ترکیب باکیفیت می تواند تبعات این اتفاق را به حداقل برساند.

زایتسف، رونالدو را به یک چالش دعوت کرد

ستاره والیبال جهان، کریستیانو رونالدو را در یک پیام ویدیویی به چالش دعوت کرد.به‌ گزارش ‌ایسنا، ایوان زایتسف، ستاره تیم‌ ‌ملی والیبال ایتالیا که این روزها در حال رقابت به همراه لاجوردی پوشان در مسابقات قهرمانی جهان است، در پیامی ویدیویی کریستیانو رونالدو، ستاره جهان فوتبال و دارنده پنج توپ طلا را به یک چالش جالب دعوت کرد.زایتسف در این پیام ویدیویی ضمن معرفی خود به عنوان رکوردار زننده سریع‌ترین سرویس خطاب به رونالدو گفت‌: این خیلی جالب خواهد بود که من بتوانم تو را به چالش بکشانم تا ببینیم چه کسی می‌تواند سریع‌تر و محکم‌تر به توپ ضربه بزند. هر کجا و هر زمانی که تو بگویی. فقط زمان و مکان را مشخص کن و من آن جا خواهم بود. من روی این قضیه حساب باز کرده‌ام!

نیمار: خوشحالم که به روند پیروزی‌ها برگشتیم

کاپیتان تیم ملی برزیل پس از پیروزی مقابل السالوادور گفت: در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رنج بردیم و من به صورت خاص خیلی اذیت شدم.به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی برزیل در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی السالوادور رفت که با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید.نیمار، کاپیتان تیم ملی برزیل که در این بازی گل اول تیمش را زد و ۳ پاس گل داد، گفت: در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه رنج بردیم و من به صورت خاص خیلی اذیت شدم. این خیلی خوب است که ما با این نوع از پیروزی‌ها به رقابت ها برگردیم.

مسی، سلطان پاس گل لالیگا

لیونل مسی که رکورد بیشترین گل زده در لالیگا را از آن خود کرده بود در بازی تیمش مقابل اونسکا توانست رکوردی دیگر ثبت کند و بهترین پاسور لیگ هم بشود.به گزارش خبرگزاری مهر‌ لیونل مسی باز هم به رکوردی دیگر در لالیگا دست پیدا کرده است. او که بهترین گلزن این لیگ است و توانسته ۳۸۷ گل بزند، اخیرا و بعد از بازی تیم فوتبال بارسلونا مقابل اونسکا تبدیل به سلطان پاس گل لیگ فوتبال اسپانیا هم شد و توانست پاس گل شماره ۱۵۱ را بدهد.شماره ۱۰ آبی و اناری‌ها اولین پاس گلش را در فصل ۰۶-۲۰۰۵ داد و در فصول ۱۱-۲۰۱۰، ۱۵-۲۰۱۴ و ۱۸-۲۰۱۷ بیشترین پاس گل را در فصل داد.

تمجید ساوت گیت از ستاره جوان تیمش

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس به تمجید از گلزن اول این روزهای تیم خود پرداخت.به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس موفق شد با یک گل سوئیس را شکست دهد. مارکوس راشفرد تک گل این بازی را برای تیمش به ثمر رساند.گرت ساوت گیت، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس بعد از پیروزی تیمش در این بازی دوستانه و جبران شکست برابر اسپانیا گفت‌: خوشحال هستم که راشفرد توانست برای ما گلزنی کند. ما این را می‌دانیم که او برای این گل چه هیجانی داشت. راشفرد تازه ۲۰ سال سن دارد و از آینده درخشانی برخوردار است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ