اخبار کوتاه داخلی
 

سلطانی فر: ورزش های ناموفق جاکارتا آسیب‌شناسی می‌شوند

وزیر ورزش و جوانان با قدردانی از همه ورزشکارانی که تمام تلاش خود را برای کسب افتخارآفرینی در بازیهای آسیایی جاکارتا بکار گرفته بودند، از آسیب شناسی ویژه رشته های ناموفق در این رویداد بزرگ ورزشی به منظور جبران ناکامی ها در آینده خبر داد.به گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر با گریزی به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: تا این المپیک ۲ سال فرصت باقی است، اما از هم اکنون نظارت بر تمام اردوهای ملی را همچون گذشته در دستور کار داریم. برای رشته های ناموفق هم باید آسیب شناسی ویژه کرد تا ناکامی ها در رویدادهای آینده جبران شود.

سعید علی‌حسینی :بهداد بهترین تصمیم را گرفت

نایب قهرمان وزنه برداری بازی های آسیایی۲۰۱۸ می‌گوید: سعی می‌کند مدالهایی که هدفش هست را یکی یکی بگیرد. سعید علی حسینی در گفتگو با ایسنا درباره ی ارزشی که مدال بازی های آسیایی برایش دارد، گفت: بازی های آسیایی یکی از رویدادهایی است که مدالش برای هر ورزشکاری مهم است و هر ورزشکاری دوست دارد مدال آن را داشته باشد. من دارم سعی می کنم مدالهایی که هدفم هست را یکی یکی بگیرم و سال به سال پیشرفت کنم.به هر حال او فکرهایش را در مورد خداحافظی کرده بود و منطقی تصمیم گرفت که در بازی های آسیایی در اوج و با مدال طلا خداحافظی کند.

ترکان: نرفتن به جام مدوید تاثیر منفی دارد

مدیر تیم ملی کشتی آزاد ایران با تاکید بر اینکه لغو حضور تیم ملی در جام مدوید تاثیر منفی زیادی بر نحوه کار تیم ملی خواهد داشت گفت: با این وضعیت کار سختی در مسابقات جهانی پیش رو داریم.مجید ترکان در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: قطعا این موضوع تاثیر منفی بر نحوه کار تیم ملی کشتی آزاد در راه آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان و ارزیابی نفرات تیم ملی با شناخت نقاط ضعف و قوت آن‌ها خواهد داشت. تورنمنت‌های کشتی یکی پس از دیگری لغو می‌شوند.

جام کرکین وطلاهای بذری وقاسمی

تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب ۲ مدال طلا به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین پایان داد.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین در شهر یاکوتسک روسیه برگزار شد.تیم منتخب کشتی آزاد ایران که با دعوت فدراسیون کشتی روسیه و با هزینه کامل از سوی برگزار کنندگان این مسابقات در این رقابت ها حضور یافته بود با کسب ۲ مدال طلای احمد بذری و کمیل قاسمی در اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم به کار خود پایان داد.

خسروی وفاو امیدواری به سومی در بازی های پارآسیایی

رییس کمیته ملی پارالمپیک در جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک گفت: کاروان فشرده و کیفی به جاکارتا ۲۰۱۸ اعزام می کنیم.به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اولین جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک بعد از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ به ریاست مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در بخشی از این نشست محمود خسروی وفارییس کمیته ملی گفت: با ۲۱۰ ورزشکار به بازی های پاراآسیایی می رویم که غیر از یک رشته برای تمام آنها شانس مدال قائل هستیم.اولویت ما حفظ مقام چهارمی دوره گذشته است اما قطعا به مقام سومی در مجموع هم نظر داریم و پیش بینی می کنیم اگر اتفاق خاصی نیفتد و عملکرد ورزشکاران مطابق انتظار باشد به مقام سومی بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خواهیم رسید.

Email this page

نسخه مناسب چاپ