اخبار کوتاه داخلی
 

تلاش پرسپولیس برای توافق با علی دایی

باشگاه پرسپولیس با وجود تلاش‌های بسیار هنوز نتوانسته موافقت علی دایی را برای مطالباتش جلب کند.به گزارش ایسنا، مدیران فعلی باشگاه با ارسال نامه‌ای به اداره مالیات مدعی شدند تمام مالیات قرارداد علی دایی را پرداخت خواهند کرد و حالا در تلاش هستند طی روزهای آینده بتوانند رضایت علی دایی را هم گرفته و توافق انجام شده را به کمیته صدور مجوز حرفه‌ای ارسال کنند.

داور بازی ایران با ازبکستان مشخص شد

داور قرقیزی دیدار تدارکاتی ازبکستان و ایران را سوت می‌زند.به گزارش ایسنا، دو تیم ملی ازبکستان و ایران قرار است در دیداری دوستانه در ورزشگاه ملی تاشکند برابر هم به میدان بروند. این دیدار را دیمتری ماشینتسیف از قرقیزستان قضاوت می کند. باخودیر کوشکاروف و اسماعیل تولیبجونوف او را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

پورتوریکو اولین حریف والیبال ایران

نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جهان از دیروز با حضور ۲۴ تیم و برگزاری دو دیدار افتتاحیه بین تیم های ایتالیا و ژاپن و همچنین بازی بلغارستان با فنلاند آغاز شد.به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که با هدایت ایگور کولاکوویچ، ششمین حضورش در رقابت های قهرمانی جهان را تجربه می کند در گروه چهارم با تیم های بلغارستان، لهستان، کوبا، فنلاند و پورتوریکو هم گروه است و باید بر اساس برنامه در نخستین دیدارش روز چهارشنبه ۲۱ شهریور به مصاف پورتوریکو برود.والیبال ایران در پنج دوره حضورش در رقابت های قهرمانی جهان به جز جایگاه ششمی دوره گذشته در لهستان تا به حال نتوانسته است عنوان درخور توجه دیگری را کسب کند و همواره در بین پنج تیم انتهایی قرار گرفته است.

رضوانی: واترپلوی ایران راه والیبال را می رود

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: قول می دهم در چهار سال آینده واترپلو ایران راه والیبال را برود و به یکی از تیم های برتر جهان تبدیل شود.به گزارش ایرنا، محسن رضوانی اظهار داشت: قول می دهم واترپلو ایران در چهار سال آینده در میان ۱۰ تا ۱۲ تیم برتر جهان قرار بگیرد و شانس کسب مدال طلای آسیا باشد. این ورزش می تواند در آینده راهی را که والیبال ایران در سال های اخیر طی کرد، برود.وی در مورد چریچ گفت: الکساندر چیریچ سرمربی جوان تیم ملی ایران حالا به عنوان یک مربی بزرگ در دنیای واترپلو کشف شده است. وقتی پس از بازی های آسیایی به او گفتم که به خاطر مشکلات اقتصادی کشورمان نمی توانیم پاداشی را که قول داده ایم به او بپردازیم، گفت این شرایط را می داند و مشکلی با این موضوع ندارد. حتی درباره تمدید قراردادش هم گفت که نمی خواهد حقوق او را بالا ببرند، اما به جای آن قول بدهند که یک مربی خارجی خوب برای رده های پایه استخدام شود.

دختران بسکتبالیست به نیمه‌نهایی نرسیدند

دختران زیر ۱۸ سال کشورمان در مسابقات کاپ آسیایی بسکتبال از رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی بازماندند.به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های بسکتبال ۳ نفره دختران زیر ۱۸ سال آسیا که به میزبانی مالزی در حال برگزاری است، ملی‌پوشان کشورمان در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل نیوزیلند قرار گرفتند.دختران بسکتبالیست کشورمان در این دیدار با نتیجه ۲۰ بر ۱۳ شکست خوردند و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند.تیم‌های چین، هنگ‌کنگ، اندونزی و نیوزیلند راهی نیمه‌نهایی شدند. تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران ایران برای نخستین بار بود که در کاپ آسیایی شرکت می کرد.

بیرانوند توبیخ شد

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های متخلف لیگ برتر فوتبال صادر کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران و بازیکنان تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین تیم صنعت نفت آبادان به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس به جهت رفتار غیر ورزشی که سبب تحریک تماشاگران شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ