اخبار کوتاه
 

ضیایی: امیدواریم والیبالیست ها به نتایج بهتری دست پیدا کنند

رئیس فدراسیون والیبال درباره وضعیت تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جهانی و اینکه آیا موفق به تکرار جایگاه ششم یا بهتر می‌شویم، گفت: هیچ ضمانتی در این زمینه وجود ندارد.

احمد ضیایی در گفت‌وگو با ایسنا خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی متفاوت‌تر از بازی‌های آسیایی است و هر چهار سال برگزار می‌شود و قطعا سطح رقابت‌ها در این بازی‌ها به مراتب سخت تر از بازی آسیایی است. ما تدارکات بسیاری خوبی را برای تیم ملی والیبال انجام دادیم حال اینکه این تیم بتواند جایگاه ششم خود را تکرار کند و یا در روی سکو قرار بگیرد هیچ ضمانتی در این زمینه وجود ندارد. امیدوار هستیم که والیبالیست‌های ما به نتایج بهتر از دوره قبل دست پیدا کنند و رقابتی آبرومندانه به نمایش بگذارند.

مشکل ارزی تیم ملی فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: برای فرستادن تیم ملی فوتبال به ازبکستان یکی از سخت‌ترین کار‌هایی که باید انجام می‌دادم تهیه ارز بود.مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در مورد تخصیص نیافتن ارز دولتی و مشکلات پیش آمده برای فدراسیون گفت: تنها حرفی که می توانم بزنم خطاب به تصمیم گیرندگان این موضوع خواهد بود، که دقت بیشتری در تصمیماتشان داشته باشند چون اینگونه فوتبال، فوتسال و ورزش کشورمان رو به سکون و نابودی خواهد رفت. برای فرستادن تیم ملی فوتبال به ازبکستان یکی از سخت ترین کارهایی که باید انجام می دادم تهیه ارز بود. شایان ذکر است تیم ملی کشورمان امروز ساعت ۳۰ر۱۹ دقیقه در اولین دیدار تدارکاتی برای جام ملتهای اسیا مقابل از بکستان قرار میگیرد.این دوتیم تاکنون ۹ بار مقابل هم قرار گرفته اند که سهم ایران ۷پیروزی وسهم حریف یک برد بوده است. یک بازی هم مساوی به پایان رسیده است.

کی‌روش:آزمون دوباره دعوت می شود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید با حل شدن مشکلات سردار آزمون این بازیکن مجددا به تیم ملی این کشور دعوت می‌شود.به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ایران برابر ازبکستان گفت: برابر تیم قدرتمندی بازی خواهیم کرد که بازیکنان باتجربه زیادی در ترکیب خود دارد. من معتقد هستم این دیدار دوستانه برای افزایش آمادگی بازیکنان ما بسیار موثر خواهد بود. هکتور کوپر سرمربی ازبکستان بازیکنان خوبی در اختیار دارد و بازی برابر تیم او دشوار خواهد بود. ما کارمان را برای حضور در جام ملت های آسیا آغاز کردیم و این اولین دیدار دوستانه ما است. در این دیدار این فرصت را در اختیار خواهیم داشت تا بازیکنان جوان و باتجربه تیم ملی ایران را به زمین بفرستیم.

خادم: پاسخی بابت مشکلات کشتی دریافت نکرده ام

رئیس فدراسیون کشتی گفت: بارها مشکلات بین‌المللی کشتی ایران را تذکر داده‌ام، اما پاسخی دریافت نکردم.به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رسول خادم در خصوص نامه جدید اتحادیه جهانی کشتی در خصوص محرومیت‌های در نظر گرفته شده گفت: بارها مشکلات بین‌المللی کشتی ایران را تذکر داده‌ام اما، پاسخی دریافت نکردم و این موضوع برای ما که در معرض این موضوع بودیم و پرونده سنگینی را در این رابطه داریم، شرایط ایران بسیار متفاوت خواهد کرد.

ملایی بهترین جودوکار وزن ۸۱ کیلوگرم جهان

سعید ملایی در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی جودو، بهترین جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم دنیا باقی ماند.به گزارش ایرنا، فدراسیون جهانی جودو تازه ترین رده بندی خود را منتشر کرد که بر اساس آن ملایی که در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به مدال نقره رسیده بود، همچنان رتبه نخست وزن منهای ۸۱ کیلوگرم را در اختیار دارد.در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم علیرضا خجسته با ادامه روند نزولی خود و مطابق انتظار با سقوط ۲ پله ای روبرو شد و در جایگاه نازل چهل و پنجم قرار گرفت.در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم محمد محمدی بریمانلو که در جاکارتا به مدال برنز رسید، توانست خود را به رتبه پانزدهم این وزن برساند.در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم «جواد محجوب» هر چند در بازی های آسیایی از رسیدن به مدال بازماند، اما به رتبه دهم صعود کرد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ