اخبار کوتاه خارجی
 

افشای جزئیات پیشنهاد نجومی منچسترسیتی به مسی

جزئیات پیشنهاد نجومی باشگاه منچسترسیتی به مهاجم بارسلونا فاش شد.به گزارش ایسنا‌ خالدون مبارک، رییس باشگاه منچسترسیتی اخیرا اعلام کرد تلاش کرده است تا با لیونل مسی قرارداد امضا کند. روزنامه ال موندو جزئیات پیشنهاد نجومی به مهاجم بارسلونا را منتشر کرد. تیم انگلیسی حاضر بود در قراردادی پنج ساله ۲۵۰ میلیون یورو به ستاره آرژانتینی بدهد. همچنین مبلغ بند آزاد سازی این بازیکن یعنی ۲۵۰ میلیون یورو را نیز بپردازد.باشگاه انگلیسی به پدر مهاجم آرژانتینی وعده داده بود در صورت راضی کردن پسرش ۵۰ میلیون یورو دریافت خواهد کرد.در مجموع این انتقال ۷۵۵ میلیون یورو هزینه بر‌می‌داشت که این مبلغ تنها برای باشگاهی همچون سیتی که مالک عرب دارد قابل پرداخت بود.مسی با وجود چنین پیشنهادی تصمیم گرفت در بارسلونا بماند.

ادامه روزهای درخشان غفور در مونزا

در آغاز هفته چهارم لیگ والیبال ایتالیا پروجا با پیروزی بر لوبه در صدر باقی ماند و مونزا با درخشش امیر غفور از سد راونا گذشت.به گزارش ایسنا، در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته چهارم تیم مونزا که امیر غفور، پشت خط زن ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد، موفق شد در خانه حریفش راونا با نتیجه سه بر یک به برتری برسد و با کسب سومین پیروزی جایگاهش در رده پنجم سری آ را تثبیت کند.در این دیدار غفور توانست با ارائه عملکردی درخشان ۲۱ امتیاز برای مونزا کسب کند.در یکی از دیدارهای دیگر که بین تیم های انتهای جدولی برگزار شد سیه‌نا با هدایت خوان سیچلو و در حالی که سعید معروف را در ترکیب ثابتش داشت در ادامه نوار شکست‌هایش با نتیجه سه بر یک مغلوب میزبانش والنتینا شد تا همچنان با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی سری آ باقی بماند.

لادروپ هم به رئال، نه گفت!

در شرایطی که فلورنتینو پرس برای پیدا کردن سرمربی برای تیمش دچار مشکل شده، مایکل لادروپ که انتظار می‎ رفت پیشنهاد تیم مادریدی را رد کند هم به این تیم نه گفته است.به گزارش خبرگزاری مهر، مطبوعات اسپانیا مدعی شدند فلورنتینو پرس بعد از اخراج خولن لوپتگی، سرمربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید، برای پیدا کردن جانشین او دچار مشکل شده است. روزنامه اسپانیایی آس نوشته آخرین مربی‌ای که تا اینجای کار به این تیم پاسخ رد داده مایکل لادروپ بوده است. این مربی دانمارکی از بعد از این که قراردادش با تیم قطری الریان به پایان رسیده بدون تیم بوده است.

جدایی بولت از تیم مارینرز

ستاره سابق دوو میدانی تصمیم گرفت تیم فوتبال مارینرز استرالیا را ترک کند.به گزارش ایسناو به نقل از آس، باشگاه فوتبال مارینرز اعلام کرد یوسین بولت، دارنده هشت مدال طلای المپیک دوو میدانی دوران حضورش در این تیم به پایان رسیده است.باشگاه استرالیایی و ریکی سیمز (مدیر برنامه بولت) برای سومین بار مذاکره کردند تا در رابطه با مسائل مالی ستاره سابق دو ومیدانی راه حلی پیدا کنند. در این بیانیه آمده است: با وجود وعده های تعداد زیادی از اعضای قدرتمند، بولت و سنترال کست مارینرز به نتیجه رسیدند نمی توانند در این زمینه به یک توافق مناسب برسند. بولت در آگوست به این تیم پیوست تا یک دوره آزمایشی را بگذراند. او پیش از این در تمرینات دورتموند، ساندانز آفریقای جنوبی و استرومسگودست نروژ شرکت کرده بود.

گوتی سرمربی جدید رئال از دید هواداران مادریدی

روزنامه مارکا یک نظرسنجی برای انتخاب سرمربی جدید رئال برگزار کرد که بازیکن سابق رئال بیشترین رای را آورد.به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه مارکا اسپانیا یک نظرسنجی برگزار کرد و ۲۰ مربی را به عنوان گزینه جانشینی لوپتگی در رئال مادرید معرفی کرد.از میان ۲۰ گزینه مطرح شده گوتی، بازیکن سابق رئال و مربی کنونی باشگاه بشیکتاش با کسب ۳۶ هزار و ۶۰۰ رای در رده نخست نظرسنجی قرار گرفت. یوپ هایکنس، سرمربی سابق بایرن مونیخ و میچل، سرمربی مالاگا به ترتیب در رده دوم و سوم نظرسنجی قرار گرفتند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ