اخبار کوتاه خارجی
 

انتقاد تند بلژیکی‌ها از رضایی

به گزارش ایسنا و به نقل از VOETBAL‌ در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ بلژیک بروخه تیم صدرنشین موفق شد با چهار گل اوستنده را شکست دهد. کاوه رضایی از دقیقه ۶۰ برای تیمش وارد زمین شد ولی نتوانست گلزنی کند.رضایی که با ۵ میلیون یورو از شارلوا خریداری شد، گران‌ترین بازیکن این فصل تیمش است و انتظار بالایی از او برای گلزنی وجود دارد. رضایی یک فرصت خوب گلزنی را در بازی برابر اوستنده از دست داد تا سایت بلژیکی با این تیتر “آنها ۵ میلیون یورو برای او پرداخت کردند؟” به انتقاد از مهاجم ایرانی بپردازد.همچنین این سایت نظرسنجی درباره این که آیا رضایی ضعیف‌ترین خرید بروخه است را روی تارنمای خود قرار داده است که نزدیک به ۶۰ درصد از رای دهندگان معتقد هستند رضایی خرید ضعیفی برای این تیم بوده است.

«پرس»‌ آقای خاص را می‌خواهد

رئیس باشگاه رئال در تلاش است آقای خاص را به مادرید بازگرداند.به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از آنکه خولن لوپتگی از سرمربیگری رئال عزل شد، مدیریت باشگاه کهکشانی مذاکره با آنتونیو کونته را آغاز کرد اما به خاطر یکسری مسائل این گفت‌وگو ها، بی‌نتیجه ماند.مطابق اعلام روزنامه دیلی‌استار، فلورینتو پرس، رئیس پرنفوذ رئالی‌‌ها،‌خواهان همکاری با ژوزه مورینیو، است.سرمربی کنونی منچستریونایتد در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در مادرید کارکرده و فضای کار را می‌شناسد.پرس نیز در تلاش است تا راهی برای بازگرداندن آقای خاص بیابد.در شرایط کنونی سانتیاگو سولاری، سرمربی تیم دوم رئالی‌ها به صورت موقت هدایت تیم اسپانیایی را در اختیاردارد.

ناتینگهام فارست به دنبال نهایی کردن انتقال انصاری فرد

روزنامه دیلی میل انگلیس خبر داد که باشگاه ناتینگهام فارست این هفته به دنبال نهایی کردن انتقال مهاجم ایرانی است.به گزارش خبرگزاری فارس، دیلی میل انگلیس خبر داد که باشگاه ناتینگهام فارست ۲ ماه در تلاش است تا کریم انصاری فرد، مهاجم ملی پوش ایران را به خدمت بگیرد و امیدوار است این هفته ویزای کار او صادر شود.باشگاه ناتینگهام فارست بعد از تلاش خود در ماه گذشته و عدم موفقیت در جذب انصاری فرد دوباره تلاش می‌کند تا در این هفته کار انتقال او را تمام کند.

کورکوت، گزینه جدی مربیگری فنرباغچه ترکیه

سرمربی ابتدای فصل جاری اشتوتگارت آلمان ممکن است سکان هدایت فنرباغچه ترکیه را برعهده گیرد.به گزارش خبرگزاری فارس،تایفون کورکوت فصل جاری رقابت‌های باشگاهی اروپا را با هدایت تیم اشتوتگارت آغازکرد اما به خاطر نتایج ضعیف اوایل اکتبر از کار برکنار شد.طبق اعلام رسانه‌های ترکیه، وی هم اکنون نامزد مربیگری فنرباغچه است.کورکوت ۴۴ ساله که اصلیتی ترکیه‌ای دارد، در دوران جوانی خود به عنوان بازیکن به مدت ۵ سال برای فنرباغچه بازی کرده است.

صعود ترابزون اسپور با گلزنی وحید امیری

ترابزون اسپور در حالی توانست بوگساس اسپور را شکست دهد که یکی از گل ها را بازیکن ایرانی اش به ثمر رساند.به گزارش ایسنا، ترابزون اسپور در جام حذفی ترکیه به مصاف بوگساس اسپور رفت و با دو گل پیروز شد.وحید امیری در دقیقه ۲۶ گل نخست ترابزون را به ثمر رساند. ترابزون با این برد به مرحله بعد صعود کرد.

نگرانی بایرنی‌ها به خاطر مصدومیت تیاگو

ستاره ملی‌پوش و اسپانیایی بایرن مونیخ در بازی جام حذفی مصدوم شد.به گزارش خبرگزاری فارس، تیاگو آلکانترا در بازی بایرن و رودینگ‌هاوزن مجبور به ترک زمین حین بازی شد.وی از ناحیه استخوان پا آسیب دید.در این مورد نیکو کواچ، سرمربی تیم اظهارداشت:امیدوارم چیز حادی نباشد.اما اکنون وضعیت تیاگو خوب به نظر نمی‌آید. شمار بازیکنان مصدوم افزایش می‌یابد و کادر بازیکن کوچکتری در اختیارداریم.‌در بازی انجام گرفته بایرن به زحمت ۲ بر یک به برتری رسید و صعود کرد.این تیم شنبه در بوندس‌لیگا با فرایبورگ روبه‌رو می‌شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ