اخبار کوتاه خارجی
 

منشا راهی لیگ عربستان می شود

سایت ورزشی الکره نوشت: گادوین منشا بازیکن نیجریه ای پرسپولیس ایران به تیم الباطن عربستان سعودی نزدیک شده است .به گزارش ایرنا، الکره با اشاره به اینکه تیم الباطن عربستان در منطقه خطر سقوط از لیگ برتر فوتبال عربستان قراردارد، اضافه کرد: این باشگاه در تلاش است تا برای رهایی از این خطر از خدمات گادوین منشا استفاده کند و اخبار دریافتی حاکی از آن است که الباطن به جذب این بازیکن نزدیک شده است. الباطن برای ترمیم خطوط خود فرصت کمی تا زمان بسته شدن فصل نقل و انتقالات زمستانی دارد تا وضعیت لیست خود را برای جام امیر محمد بن سلمان بهبود بخشد. منشا بازیکن ۲۹ ساله نیجریه ای در صورت قرارداد با الباطن ، پنجمین بازیکن خارجی این تیم خواهد بود که در فصل نقل و انتقالات زمستانی به این می پیوندد.

اولین کارت قرمز مهاجم آلمان بعد از ۵۴۸ بازی

ماریو گومز بعد از ۵۴۸ بازی رسمی اولین کارت قرمز خود را دریافت کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه کیکر، رقابت‌های این هفته بوندس‌لیگا شاهد یک اتفاق جالب توجه بود. در دیدار اشتوتگارت و فرایبورگ که با تساوی دو بر دو به پایان رسید ماریو گومز، مهاجم اشتوتگارت از آیتکین، داور بازی کارت قرمز دریافت کرد.ماریو گومز، فوتبالیست باتجربه‌ای است که در لیگ‌های ایتالیا آلمان و ترکیه و تیم ملی آلمان سابقه بیش از ۵۰۰ بازی رسمی را در کارنامه خود دارد و در این دیدارها هرگز از زمین بازی اخراج نشده بود.ماریو گومز با انتقاد از تصمیم داور گفت تاکنون ۳ میلیون صحنه شبیه این صحنه در بازی‌های تیمش داشته است و هیچگاه این‌طور با تصمیم داور روبه‌رو نشده بود ولی در این دیدار آیتکین او را با کارت قرمز جریمه کرد.

سرمربی مراکش ، راهی امارات می‌شود

سایت فرانسوی مدعی شد هرو رنار با مسئولان اماراتی برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم دیدار داشته است.به گزارش ایسنا و به نقل از lesiteinfo، هرو رنار سرمربی تیم ملی مراکش که در دیدار ایران و ژاپن در ورزشگاه حضور داشت و این دیدار را دید، می‌خواهد هدایت تیم ملی امارات را بر عهده بگیرد. هر چند بعد از این دیدار رسانه‌های ایرانی از احتمال حضور او به جای کارلوس کی‌روش سخن به میان آوردند ولی او با مسئولان اماراتی دیدار داشته است و در حالی که چندی دیگر جام ملت‌های آفریقا را در پیش دارد، می‌خواهد هدایت امارات را بر عهده بگیرد.

اروینگ برگ برنده بوستون

تیم بسکتبال بوستون در دیداری نزدیک مقابل اوکلاهاما در رقابت‌های NBA به برتری رسید.به گزارش خبرگزاری فارس، در این دیدار که به میزبانی بوستون برگزار شد میزبان توانست اوکلاهاما را ۱۳۴ بر ۱۲۹ از پیش رو بردارد.کایری اروینگ ستاره بوستون در این بازی بود و با کسب ۳۰ امتیاز، ۴ ریباند و ۱۱ پا منجر به گل نقش بسزایی در پیروزی تیمش داشت.در سوی دیگر میدان راسل وستبروک یک بار دیگر با ۲۲ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۱۶ پاس منجر به گل «تریپل دبل» کرد، اما این کار برای جلوگیری از شکست تیمش کافی نبود.در سایر دیدارها ممفیس گریزلیز ۹۶ بر ۸۴ از سد نیویورک نیکس گذشت و تورنتو رپتورز نیز ۱۲۱ بر ۱۰۳ مقابل لس آنجلس کلیپرز به برتری رسید.

Email this page

نسخه مناسب چاپ