اخبار کوتاه خارجی
 

نیمار: با عصا راه رفتن خیلی سخت است

مهاجم پاری سن ژرمن با چشمان گریان در جشن تولدش از سخت بودن شرایطش صحبت کرد.به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، مراسم باشکوه جشن تولد نیمار در پاریس برگزار شدو بازیکنان تیم و برخی از افراد مشهور در این مراسم حضور داشتند. مهاجم پاری سن ژرمن زمانی که میکروفون را گرفت همه را شگفت زده کرد. اودر حالی که اشک می‌ریخت گفت: تولد من است اما اکنون در شادترین زمان زندگی ام به سر نمی برم.برای کادوی تولدم انگشت‌های (استخوان‌های کف پا) سالم درخواست کردم که بتوانم بازی کنم. از این که نمی‌توانم در کنار هم تیمی‌هایم در زمین حضور داشته باشم ناراحتم. برای من خیلی سخت است که تمام مدت با عصا راه بروم. همه ورزشکاران چنین شرایطی را درک می‌کنند و می‌دانند خیلی سخت است.او در پایان اظهار کرد: از هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم آن‌ها برای بازگشتم از من حمایت کردند.

مربی آرژانتین:زمان بازگشت مسی هنوز مشخص نیست

سرمربی تیم فوتبال آرژانتین زمانی را برای بازگشت لیونل مسی به تیم کشورش تعیین نمی‌کند.به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از رقابت‌های جام جهانی روسیه اعجوبه بارسلونا از حضور در تیم کشورش بنابه دلایلی از جمله ریکاوری ذهنی خودداری کرد.اکنون رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی هواداران با تیم ملی تلاش می‌کنند تا از زمان بازگشت ابرستاره تکنیکی مطلع شوند.در این ارتباط لیونل اسکالونی، مسئول فنی تیم آرژانتین اظهارداشت:از چند وقت پیش تاکنون با لیونل مسی دیگر تماسی نداشته‌ام.هنوز هیچ چیز در مورد زمان بازگشتش به تیم ملی مشخص نیست.

آلیسون بدترین دروازه بان لیگ جزیره از آغاز ۲۰۱۹

توقف لیورپول در بازی خارج از خانه مقابل وستهم علاوه بر اینکه موجب نزدیک شدن منچسترسیتی به آنها در رقابت برای قهرمانی شد، آمار نگران کننده ای را در مورد «آلیسون بکر» گلر این تیم فاش کرد.به گزارش ایرنا، تارنمای اسکوآکا نوشت: تساوی مقابل وستهم باعث برملا شدن آماری عجیب در مورد آلیسون بکر دروازه بان برزیلی

لیورپولی ها شد؛ آماری که به هیچ وجه به مذاق هواداران این تیم خوش نمی آید.دروازه بان تیم ملی برزیل تابستان سال گذشته با قراردادی

رکورد شکن به لیورپول پیوست و در نیم فصل نخست حضورش درخشان ظاهر شد اما با آغاز سال نو میلادی، گلر پیشین تیم آ. اس رم، درون چارچوب قرمزهای آنفیلد تقلا کرده و تا اینجای کار هفت گل خورده است تا بدترین آمار را در بین دروازه بانان شش تیم بالانشین جدول رده بندی لیگ برتر جزیره را به نام خود ثبت کند.

مورینیو به یک سال زندان محکوم شد

سرمربی پرتغالی به خاطر فرار مالیاتی به یک سال زندان و جریمه نقدی محکوم شد.به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، ژوزه مورینیو توسط دادگاه مادرید به یک سال زندان تعلیقی محکوم شد. سرمربی پرتغالی به خاطر فرار مالیاتی ۳ر۳ میلیون یورویی، باید به عنوان جریمه ۲ر۲ میلیون یورو نیز پرداخت کند.سرمربی پرتغالی جرم خود را پذیرفته بود به همین خاطر دادگاه او تنها چند دقیقه طول کشید.

Email this page

نسخه مناسب چاپ