اخبار کوتاه داخلی
برنز تیم کارگران در رقابت‌های والیبال ساحلی جهان

رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کارگران جهان با حضور ۸ تیم در شهر وارنا بلغارستان برگزار شد و تیم ایران با شکست میزبان به مقام سوم این رقابت‌ها دست یافت.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کارگران جهان که در وارنا بلغارستان برگزار شد، تیم ایران توانست به مقام سوم این رقابت‌ها دست پیدا کند.‌ تیم ایران متشکل از ابراهیم سلسبیلی، عبدالله آذر، محمدرضا عاصفی و غلامرضا مهاجر ورزشکاران کارگر اعزامی به این تورنمنت بودند که در گروه یک با تیم‌های ایتالیا، پرتغال و لیتوانی همگروه بودند که با شکست حریفان خود توانستند به جمع ۴ تیم برتر راه پیدا کنند.‌ در مرحله یک چهارم نهایی تیم ایران با نتیجه ۲۱ بر ۱۹، ۲۲ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ از تیم روسیه شکست خورد و از راهیابی به فینال این رقابت‌ها بازماند.تیم ایران در دیدار رده‌بندی به مصاف تیم بلغارستان رفت و با شکست این تیم توانست به مدال برنز رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جهان دست پیدا کند.

معرفی ۳ بوکسور ایران در جاکار‌تا

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ با سه بوکسور عازم جاکارتا می‌شویم.

اکبر احدی در گفتگو با ایسنا، در باره تعداد سهمیه‌های نهایی تیم ملی بوکس برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، گفت: صحبت‌هایی را با کمیته ملی المپیک داشتیم تا تعداد سهمیه‌های بوکس را برای شرکت در این مسابقات افزایش دهند اما اینطور نشد و همان سه سهمیه را به بوکس اختصاص داده‌اند.‌او افزود: هفتمین مرحله اردوهای خود را پیگیری می‌کنیم و نفرات اعزامی در سه وزن به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را مشخص کرده‌ایم. برنامه‌ریزی‌های ما برای موفقیت در سه وزن خواهد بود و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.احدی در مورد اسامی بوکسورهای اعزامی به بازی‌های آسیایی گفت: طبق تصمیمات گرفته شده، امید احمدی‌صفا در ۴۹ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده در ۶۹ کیلوگرم و شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم نمایندگان ایران در اندونزی خواهند بود.‌او افزود: در چارچوب برنامه‌های آماده‌سازی خود یک تورنمنت تدارکاتی را به میزبانی مغولستان پیش رو داریم که ۲۹ خرداد عازم این مسابقات می‌شویم.

تیمهای ملی کشتی ناشنوایان عازم روسیه شدند

تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان دیروز راهی روسیه شدند.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در دو بخش جوانان و بزرگسالان از فردا در ولادیمیر روسیه برگزار می‌شود و تیم‌های ملی آزاد و فرنگی ناشنوایان کشورمان با ترکیب کامل دیروز عازم این رقابتها شد.

مربیگری تیم کشتی آزاد ناشنوایان در رده سنی جوانان در رقابتهای قهرمانی جهان را داود رخش خورشید برعهده دارد. همچنین هدایت تیم بزرگسالان، را پژمان درستکار بر عهده خواهد داشت. در بخش فرنگی و در رده سنی جوانان،عبدالله عزیزپور (سرمربی) است. ترکیب تیم کشتی فرنگی ناشنوایان در رده سنی بزرگسالان را هم حسن رنگرز به عهده دارد. مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در دو بخش جوانان و بزرگسالان از فردا در ولادیمیر روسیه آغاز و تا ۳۰ خرداد ادامه خواهد داشت.

اعزام ۷ جودوکار ایران به ژاپن

۷ جودوکار ایران در دو تیم مردان و زنان به کمپ تمرینی ژاپن اعزام می‌شوند.

به گزارش ایرنا، علیرضا خجسته، سعید ملایی، وحید نوری و علیرضا محجوب در بخش مردان با سرمربیگری محمد منصوری و مربیگری زکریا مرادی در بخش مردان و فاطمه برمکی، دنیا آقایی و مبینا عزیزی در بخش بانوان با هدایت نلیا امروز راهی کمپ تمرینی ژاپن می شوند.‌این کمپ به مدت ۸ روز برگزار خواهد شد.

برهانی و عنایتی، سرمربیان تیم‌های پایه استقلال

دو بازیکن پیشین باشگاه استقلال، سرمربی تیم‌های امید و جوانان استقلال شدند.

به گزارش سایت باشگاه، جلسه هیات امنای آکادمی استقلال دیروز برگزار شد و سرمربیان تیم‌های پایه انتخاب و معرفی شدند.به این ترتیب و با پیشنهاد مدیر آکادمی و مدارس فوتبال باشگاه استقلال، رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امیدهای استقلال، آرش برهانی به عنوان سرمربی تیم جوانان استقلال، ایوب اصغرخانی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان و مقداد خدا بنده به عنوان سرمربی تیم نونهالان انتخاب شدند.هم‌چنین بعد از بررسی چند رزومه، محمد خرمگاه به عنوان مدیر مدارس فوتبال استقلال انتخاب شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ