اخبار کوتاه داخلی
 

توافق نهایی سید مجید حسینی با ترابزون اسپور

سیدمجید حسینی بازیکن استقلال تهران با باشگاه ترابزون اسپور ترکیه به توافق رسیده است و طرفین امروز قرارداد همکاری امضا می‌کنند.

به گزارش ایسنا، روزنامه صباح اعلام کرد، سیدمجید حسینی امروزبه ترابزون ترکیه می‌رود و مذاکرات بین طرفین به نتیجه خوبی رسیده است.‌یکی از مسئولان ترابزون اسپر اعلام کرد که هر دو طرف با شرایط انتقال مجید حسینی بازیکن ۲۲ ساله ایرانی موافق هستند و به احتمال بسیار این قرارداد انتقال به زودی امضاء ‌خواهد شد.

تیم ملی والیبال نشسته زنان و مردان به هلند می‌روند

تیم ملی والیبال نشسته زنان و مردان برای شرکت در مسابقات جهانی امروز راهی هلند می‌شوند.

به گزارش فدراسیون، مسابقات جهانی والیبال نشسته زنان و مردان از روز یک‌شنبه ۲۴ تیر با حضور ۱۶ تیم در بخش زنان و ۱۶ تیم در بخش مردان در هلند برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال نشسته زنان که سومین حضور خود را در مسابقات جهانی تجربه می‌کند، در نخستین دیدار خود در دور مقدماتی روز یکشنبه ۲۴ تیر به مصاف تیم اسلوانی خواهد رفت، روز دوشنبه به مصاف چین و روز سه‌شنبه هم در برابر ایتالیا به میدان خواهد رفت.‌تیم ملی والیبال نشسته مردان هم که نهمین حضور خود را در مسابقات جهانی هلند تجربه می‌کند، در نخستین دیدار خود در دور مقدماتی روز یک‌شنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۳به مصاف تیم ژاپن خواهد رفت، روز دوشنبه به مصاف تیم روسیه و روز سه شنبه هم دربرابر آلمان رقابت خواهد کرد.

ترکیب تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان در آسیایی هند

ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی آسیا اعلام شد.

به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی آسیا روزهای ۲۶ تا ۳۱ تیر در شهر دهلی نو کشور هند برگزار می شود.

ترکیب تیم های ملی کشتی کشورمان اعزامی به این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: پویا ناصرپور۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی۶۳ کیلوگرم: بهرام معروف خانی۶۷ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب‌ ۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد۷۷ کیلوگرم: شایان عفیفی۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده۸۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه‌ ۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده.سرمربی: حمید باوفا

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم: رضا علیجان زاده‌ ۶۱ کیلوگرم: مجید داستان۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی۷۰ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی۷۴ کیلوگرم: علی سوادکوهی۷۹ کیلوگرم: سجاد غلامی۸۶ کیلوگرم: سید سجاد سیدی۹۲ کیلوگرم: عباس فروتن۹۷ کیلوگرم: سجاد عزیزی ۱۲۵ کیلوگرم: امیر یاری

سرمربی: تقی اکبرنژاد

بر اساس برنامه اعلامی، رقابت های کشتی فرنگی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیر و رقابت های کشتی آزاد روزهای ۳۰ و ۳۱ تیر برگزار

خواهد شد.

اعزام تیم ملی شنا به ترکیه

تیم ملی شنای ایران برای حضور در رقابت های ترکیه با ۳ شناگر عازم این کشور می شود.

به گزارش فدراسیون، تیم ملی شنای ایران که خود را برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده می کند، برای پیگیری تمرینات آماده سازی خود روز دوشنبه با سه شناگر (مهدی انصاری، سینا غلام پور و بنیامین قره حسنلو) در مسابقات ترکیه شرکت می‌کند تا آخرین اردوی برون مرزی و تدارکاتی خود پیش از اعزام به اندونزی را تجربه کند.هدایت تیم ملی ایران را خشایار حضرتی به عنوان سرمربی بر عهده دارد.

خداحافظی جباری از دنیای فوتبال

بازیکن فصل گذشته استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، مجتبی جباری، بازیکن با سابقه فوتبال ایران که در تیم‌های استقلال و سپاهان بازی‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشت تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته است.‌مجتبی جباری درباره علت خداحافظی‌اش از میادین حرفه‌ای گفت: دلیل خداحافظی من این بود که دیگر شرایط بازی کردن در استقلال وجود نداشت و به همین دلیل من انگیزه‌ای برای ادامه‌ فوتبال نداشتم وقصد دارم با گذراندن دوره های مربیگری وارد این عرصه شوم.

شکست والیبال بانوان پیکان برابر میزبان

تیم والیبال بانوان پیکان در نخستین بازی جام باشگاه های والیبال بانوان آسیا برابر آلتا نماینده قزاقستان به میدان رفت و نتیجه بازی را واگذار کرد.

به گزارش ایسنا تیم والیبال بانوان پیکان، نماینده ایران در جام باشگاه های والیبال بانوان آسیا، سه بر صفر نتیجه برابر آلتا قزاقستان شکست خورد. والیبالیست های پیکان امروز در دومین بازی مرحله مقدماتی به مصاف چین تایپه می روند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ