اخبار کوتاه داخلی
 

کی‌روش: اولین گام رضایت‌بخش بود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است نتیجه دیدار تیمش برابر ازبکستان اهمیت نداشت.به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران بعد از برد مقابل ازبکستان گفت: بازی بسیار خوبی بود. به هر دو تیم برای ارائه یک بازی خوب تبریک می گویم. تیم من بازی خوب و منظمی در هر دو نیمه ارائه داد. نتیجه در این دیدار برای ما مهم نبود، با این حال فکر می‌کنم اولین گام ما برای آمادگی حضور در جام ملت‌های آسیا خوب و رضایت بخش بود.

هشتمین برد ایران مقابل ازبکستان

تیم ملی فوتبال ایران در جریان دیداری دوستانه با یک گل ازبکستان را شکست داد.به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در جریان دیداری دوستانه در تاشکند میهمان تیم ملی فوتبال ازبکستان بود و در نهایت توانست یک بر صفر این تیم را شکست دهد.تک گل ایران را مهدی ترابی در دقیقه ۶۷ به ثمر رساند.ایران وازبکستان تا کنون ۱۰ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که سهم ایران هشت برد ویک شکست بوده است.این دو تیم در یک دیدار هم به تساوی رسیده اند.

درخشان: به بازی‌های باکیفیت‌تری نیاز داریم

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ملی برای موفقیت در جام ملت های آسیا نیازمند دیدارهای دوستانه با کیفیت است و بازی با تیم هایی همچون ازبکستان باید به فراموشی سپرده شود. حمید درخشان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ازبکستان اظهار داشت: عملکرد تیم ملی به خصوص در فاز دفاعی خوب بود اما برای موفقیت در جام ملت های آسیا راه زیادی باقی مانده است. سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر می خواهیم در جام ملت های آسیا قهرمان شویم باید بازی های دوستانه بزرگتری را در دستور کار قرار دهیم و مطمئن باشید با حریفانی چون ازبکستان نمی توانیم خود را آماده مسابقات مهم جام ملت ها کنیم.

طلای آسیا بر سینه سیامند رحمان

نشان طلای رقابت‌های معلولان قهرمانی آزاد آسیا – اقیانوسیه در ژاپن بر سینه وزنه بردار سنگین وزن ایران نقش بست.به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان؛سیامند رحمان در آخرین روز این رقابت ها در دسته به اضافه ۱۰۷ کیلوگرم با مهار وزنه ۲۸۰ کیلوگرمی‌ بر سکوی نخست ایستاد. منصور پورمیرزایی نیز با ثبت رکورد ۲۴۵ کیلوگرمی و کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در این مسابقات پایان داد.

درخشان: نتایج جودو قابل قبول بود

رییس فدراسیون جودو با ابراز رضایت از نتایج جودوکاران ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: سرمربی تیم ملی کماکان به کار خود ادامه خواهد داد.محمد درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، ‌اظهار کرد: شایستگی این را داشتیم نتایج بهتری در بازی‌های آسیایی کسب کنیم. ملایی برای رسیدن به مدال طلا چیزی کم نداشت و محجوب نیز حداقل باید به مدال برنز می رسید. در هر صورت با توجه به این که در دوره قبل نتیجه‌ نامناسب توسط جودوی ایران به دست آمد و باعث ایجاد جو یاس و ناامیدی در جامعه و دستگاه ورزش نسبت به مدال آوری جودو شد، کسب این دو مدال نتیجه‌ قابل قبولی بود.

مربیان تیم های ملی تیراندازی با کمان معرفی شدند

رییس فدراسیون تیراندازی با کمان از انتخاب و معرفی سرمربیان تیم‌های ملی ریکرو و کامپوند خبر داد و گفت: تا زمانی که بتوانیم یک سرمربی خارجی برای هدایت تیم ها جذب کنیم از ۲ مربی ایرانی به عنوان سرمربی بهره خواهیم برد. غلامرضا شعبانی بهار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جلسه کمیته فنی،مجید احمدی و مجید میررحیمی به ترتیب به عنوان سرمربی تیم های ملی کامپوند و ریکرو انتخاب شدند.وی خاطر نشان کرد: قرار است تا ۹ ماه دیگر تیم های ملی در مسابقات جهانی هلند و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو شرکت کنند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ