اخبار کوتاه داخلی
 

استقلال جام حذفی را از دست داد

تیم فوتبال سایپا در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی در یک بازی دیدنی و جذاب در ضربات پنالتی موفق شد استقلال را در مجموع با نتیجه پنج بر سه شکست دهد.به گزارش ایرنا، استقلال و سایپا در چهارچوب مسابقات جام حذفی یک نمایش دیدنی و پرگل را به نمایش گذاشتند که برنده ای نداشت و با تساوی دو بر دو به رختکن رفتند ،نیمه دوم سایپا بهتر بازی را شروع کرد و موقعیت‌های بیشتری هم خلق کرد که ضربه آرمان رمضانی به تیر دروازه برخورد کرد و یک بار هم ضربه ایستگاهی مهدی ترابی با اختلاف کم به بیرون رفت. در ادامه شفر با تعویض هایی که انجام داد بازی را کمی به سود استقلال عوض داد اما در نتیجه تغییری به وجو نیامد تا بازی به وقت‌های اضافی کشیده شود.در وقت های اضافی نیز استقلال و سایپا به گل نرسیدند تا برنده این جدال در ضربات پنالتی مشخص شود.مهدی قائدی، روح الله باقری و فرشید اسماعیلی از استقلال و مهدی ترابی از سایپا ضربات پنالتی خود را از دست دادند تا به این ترتیب استقلال‌ از این جام کنار برود.

لیگ برتر با صعود تراکتور و برد شاگردان کریمی و مرزبان

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و سپیدرود در شروع هفته یازدهم مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و دربی خوزستان هم با پیروزی نفت مسجدسلیمان به پایان رسد.به گزارش خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر با سه مسابقه آغاز شدونتایج زیر بدست آمد:

پیکان یک- تراکتورسازی ۲٫تراکتورسازی با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد و با دو بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس و یک بازی بیشتر نسبت به پیکان ۱۶ امتیازی توانست به رده سوم جدول صعود کند.استقلال خوزستان یک- نفت مسجد سلیمان ۲٫نفت مسجدسلیمان با کسب اولین پیروزی ۷ امتیازی شد و همچنان در رده پانزدهم جدول قرار دارد. استقلال خوزستان هم با کسب ۱۰ امتیاز در همان رده سیزدهم باقی ماند.سپیدرود یک – پارس جنوبی جم صفر.سپیدرود رشت با این برد ۶ امتیازی شد و همچنین قعرنشین است. پارس جنوبی هم با همان ۱۳ امتیاز در رده هشتم باقی ماند.

حذف برادران عالمیان از تور جهانی پینگ پنگ سوئد

برادران عالمیان با شکست برابر تیم سوئد در جدول دونفره تور جهانی تنیس روی میز سوئد از مسابقات کنار رفتند.به گزارش ایسنا‌ در رقابت‌های بخش دونفره تور جهانی تنیس روی میز سوئد، برادران عالمیان پس از صعود به جدول اصلی مسابقات، با شکست برابر تیم سوئد از دور مسابقات کنار رفتند.در دور اول جدول مقدماتی تیم نوشاد و نیما عالمیان با نتیجه ۳بر۲ تیم توماس لاکاتوس از مجارستان و هانور اسوز از رومانی را شکست داد. در دور جدول مقدماتی تیم برادران عالمیان با نتیجه ۳بر ۲ تیم ایتالیا را مغلوب کرد و توانست به جدول اصلی مسابقات راه یابد. اما تیم نوشاد و نیما عالمیان در دور اول جدول اصلی برابر تیم سوئد با نتیجه ۳برصفر بازی را واگذار کرد و به کار خود در این مسابقات پایان داد.پیش از این در جدول انفرادی نوشاد و نیما عالمیان با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات کنار رفته بودند.

دختران بسکتبالیست، پنجم دسته Bآسیا شدند

تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۸ سال ایران با پیروزی درآخرین بازی رقابت های قهرمانی آسیا‌ در جایگاه پنجم قرار گرفت.به گزارش ایسنا، تیم ملی بسکتبال دختران زیر ۱۸ سال ایران که برای اولین بار در دسته‌ B‌ رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کرد در جایگاه پنجم قرار گرفت و نتوانست به دسته Aصعود کند. ملی پوشان ایران در آخرین بازی خود تیم سنگاپور را با نتیجه ۶۳ بر ۵۱ شکست دادند. ایران که در گروه Aدسته Bحضور داشت در مجموع پنج بازی انجام داد و با کسب سه پیروزی برابر سنگاپور( یک با در مرحله گروهی و یک بار برای کسب جایگاه پنجمی) و گوام و دو شکست برابر هند و قزاقستان به کار خود پایان داد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ