اخبار کوتاه داخلی
 

احمدی: از دست دادن هر مسابقه به ضرر ما خواهد بود

یکی از با سابقه ترین ملی پوشان تیم ملی تیراندازی می گوید که از دست دادن هر مسابقه به ضرر ورزشکاران خواهد بود.الهه احمدی در گفت و گو با ایسنا، در مورد عدم اعزام به مسابقات قهرمانی سلاح‌های بادی آسیا در کویت، اظهار کرد: این مسابقات ویژه سلاح‌های بادی است و فقط در شاخه ۱۰ متر برگزار می‌شود. می‌دانیم که رقبای ما سرمایه‌گذاری ویژه‌ای بر روی قهرمانان و ملی پوشان خود کرده اند و در همه مسابقات حضور می یابند بنابراین هر مسابقه‌ای که از دست می دهیم به ضرر ما خواهد بود چرا که آنها نسبت به ما باتجربه تر می شوند. واقعیت این است که هر یک مسابقه بیش از چندین جلسه تمرین و اردو، ارزش دارد. در رشته تیراندازی که ورزشی کاملا ذهنی، روانی، رکوردی و انفرادی است حضور در میدان مسابقه، اهمیتی حیاتی دارد.

آمار بازی پرسپولیس و کاشیما

آمار بازی تیم فوتبال پرسپولیس و کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ژاپن، درپایان دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا آمار شوت و پاس دو تیم منتشر شد.مالکیت توپ در این مسابقه ۵۵ به ۴۵ به سود کاشیما بود. بازیکنان کاشیما هشت بار اقدام به شوتزنی کردند که دو تای آن داخل چارچوب بود. پرسپولیسی ها هم هفت بار شوتزنی کردند که دو شوت در چارچوب بوده است.در مجموع بازیکنان کاشیما ۳۷۸ پاس دادند و بازیکنان پرسپولیس ۳۱۴ پاس٫

داورزنی: مجمع انتخابات کشتی برگزار می شود

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در وزارت ورزش فقط دو نفر مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها می‌شوند و من جزو این دو نفر نیستم.به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون جودو در مورد استعفای خادم از فدراسیون کشتی گفت: با توجه به نتایج مسابقات ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دغدغه‌ و نگرانی‌هایی در جامعه کشتی بود و فشار هم روی فدراسیون وجامعه کشتی وجود داشت. خادم سال گذشته از سمت خود استعفا داد که مجمع با آن مخالفت کرد و امسال دوباره این کار را انجام داد و از وزیر محترم ورزش درخواست کرد که هرچه سریع‌تر مجمع انتخاباتی فدراسیون برگزار شود. وضعیت کشتی برای ما هم مهم است. در یکی دو روز آینده وضعیت کشتی را مشخص می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که هرچه سریع تر مجمع انتخاباتی فدراسیون را برگزار کنیم.او ادامه داد: زمانی که سرپرست می‌گذاریم تا سه ماه باید شرایط برگزاری مجمع و ثبت نام انجام شود و ما تلاش می‌کنیم که این مدت زمان را کوتاه تر کنیم تا آسیبی به برنامه‌های کشتی وارد نشود.

درخشان استعفا کرد

محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو در جلسه مجمع این فدراسیون از سمت خود کناره‌گیری کرد.به گزارش خبرنگار مهر، مجمع فدراسیون جودو برگزار شد و در راستای قانون منع به کارگیری مدیران بازنشسته در دستگاه‌های اجرایی، محمد درخشان از سمت خود استعفا کرد. محمد درخشان پس از ۹ سال دوری از جودو،

۴ مهرماه سال ۹۵ با کسب ۲۱ رای در مجمع عمومی این فدراسیون برای دومین بار ریاست فدراسیون جودو را برعهده گرفت اما پس از ۲۵ ماه از سمت خود استعفا کرد.محمدرضا عمادی که هم اکنون عضو هیات رئیسه فدراسیون جودو است به عنوان سرپرست جایگزین درخشان شد.

رحیمی هم کنار رفت

علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال در راستای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در ورزش استعفا کرد.به گزارش خبرنگار مهر‌، در پی قانون منع به کارگیری بازنشستگان، علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال از سمت خود استعفا کرده است.رحیمی پس از چند سال دوری از این رشته ورزشی در اسفندماه سال ۱۳۹۵ در مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شده بود.گفته می‌شود رمضانعلی دَولو به عنوان سرپرست این فدراسیون معرفی خواهد شد. دولو از مسئولان وزارت ورزش بوده و یک دوره نیز به عنوان کاندیدا در مجمع انتخاباتی فدراسیون کبدی شرکت کرده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ