اخبار کوتاه داخلی
 

اردوی تیم ملی فوتبال ایران در قطر برگزار می شود
تیم ملی فوتبال ایران برای حضور هر چه بهتر در رقابت های جام ملت های آسیا اردوی ۲۳ روزه ای در دوحه قطر برگزار می کند.
گزارش خبرنگار ایرنا در دوحه حاکیست: این اردو از ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر) تا ۲ ژانویه (۱۲ دی) در دوحه و مجموعه ورزشی اسپایر برگزار می شود.‌قرار است تیم ملی فوتبال ایران در مدت حضور خود در این کشور سه بازی با تیم های مختلف برگزار کند که یکی از این بازی‌ها با تیم ملی قطر در ۱۰ دی ماه و ۲ بازی دیگر احتمالا با تیم های ملی چین و سوریه خواهد بود که هنوز نهایی نشده است.‌تیم ملی ایران همچنین ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان ) یک بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ونزوئلا در استادیوم الاهلی برگزار می کند.‌‌تیم ملی فوتبال ایران در گروه «دی» جام ملت های آسیا با تیم های یمن، عراق و ویتنام همگروه است .‌جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا از روز ۱۵ دی ماه سال جاری در شش گروه چهار تیمی در امارات آغاز خواهد شد.
۱۳ تیم از تیم های حاضر در جام ملت های امارات به منظور استفاده از امکانات ورزشی قطر در دوحه اردو خواهند زد.

ابتکار: حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی قطعی است
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از احتمال حضورش برای تماشای بازی پرسپولیس ـ کاشیما ژاپن در ورزشگاه آزادی خبر داد.
معصومه ابتکار در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به سئوالی مبنی بر این که آیا در بازی پایانی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ آسیا میان تیم‌های پرسپولیس و کاشیمای ژاپن ، زنان ایرانی در کنار زنان ژاپنی در ورزشگاه برای تماشای بازی حضور می‌یابند یا خیر؟ اظهار داشت: حتما زنان ایرانی برای این بازی در ورزشگاه حضور می‌یابند.‌وی ادامه داد: برای حضور در ورزشگاه به منظور تماشای بازی پرسپولیس قول صد در صد نمی‌دهم، اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا برای تماشای بازی بروم.

توقف استقلال برابر ماشین سازی در تبریز
تیم فوتبال استقلال تهران که روزهای ناخوشی را در لیگ برتر پشت سر می گذارد، برابر ماشین سازی تبریز در این شهر با تساوی بدون گل متوقف شد.
به گزارش ایرنا، استقلال تیم پر حاشیه و ناکام این روزهای فوتبال ایران، پس از دو شکست پشت سرهم در لیگ برتر و جام حذفی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۵ دیروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میهمان ماشین سازی بود که پس از ۹۰ دقیقه تلاش با نتیجه صفر – صفر به کار خود پایان داد.
قضاوت این دیدار را وحید کاظمی برعهده داشت و محمدرضا منصوری و محسن سلطانی کمک های وی بودند.

تیم ملی کاراته راهی مادرید شد
اعضای تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان بامداد دیروز تهران را به مقصد مادرید اسپانیا ترک کرد.
به گزارش مهر، بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان از امروز با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور جهان به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز می‌شود.‌اعضای تیم ملی کاراته ایران در دو گروه بانوان و آقایان و در چهار بخش کاتا و کومیته تیمی و انفرادی صبح دیروز تهران را به مقصد رم ایتالیا ترک کردند و پس از توقفی کوتاه راهی مادرید خواهند شد.‌ رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در روزهای ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه برگزار خواهد شد.

حضور حدادی در تیم ملی بسکتبال مشخص نیست
مسعود عماری دبیر فدراسیون بسکتبال درباره حضور حدادی در پنجره پنجم انتخابی جام‌جهانی گفت: حدادی برای پیگیری روند درمانی‌اش به ژاپن هم نرفت و کارهای درمانی‌اش را انجام داد. حتی تمرین‌هایش را هم شروع کرده است اما می‌دانیم که روند درمانی کشاله ران یکی از قسمت‌هایی است که زمان زیادی می‌خواهد و زود خوب نمی‌شود. امیدواریم که او در درجه اول سلامتش را به زودی به دست بیاورد.
وی در پاسخ این سئوال که به دو بازی پیش رو می‌رسد یا نه؟ گفت: هنوز قطعی نمی‌توان درباره این مورد صحبت کرد و باید ببینیم در ادامه نظر خودش و پزشک چه خواهد بود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ