اخبار کوتاه داخلی
 

زمان نشست خبری کی‌روش مشخص شد

زمان کنفرانس مطبوعاتی کی روش قبل از بازی با یمن مشخص شد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، بنا بر اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، کنفرانس مطبوعاتی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی، پیش از دیدار با یمن، امروز ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه محمد بن زاید برگزار خواهد شد.جلسه هماهنگی این دیدار هم امروز ساعت ۱۴:۱۵ درهمین ورزشگاه برگزار می شود.

رقابت سه کاندیدا در انتخابات فدراسیون انجمن های ورزشی

مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمن ‎های ورزشی امروز با حضور سه کاندیدا برگزار می‎شود.به گزارش خبرنگار مهر، بعد از گذشت حدود دو ماه از پایان دوره ریاست محمد علیپور در فدراسیون انجمن های ورزشی، انتخابات این فدراسیون در محل هتل المپیک برگزار می شود. محمد علیپور، احمد اسدزاده و صمد ولی‌زاده کاندیداهایی هستند که برای شرکت در این انتخابات تایید صلاحیت شده اند. انتخابات فدراسیون انجمن های ورزشی ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود.

پاسخ دبیر مجمع کاراته به شائبه‌های ثبت نام فرجی

دبیر مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کاراته گفت: فعلا حضور هیچ یک از کاندیداها در انتخابات قطعی نیست.به گزارش ایسنا، زمان ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون کاراته در شرایطی روز ۱۲ دی ماه به پایان رسید که با اخبار و حواشی زیادی همراه بود. مهم‌ترین این حواشی ثبت نام دوباره فرجی پس از استعفا در این انتخابات بود.محمدرضا کاشانی دبیر مجمع و مسئول ثبت نام نامزدهای انتخابات کاراته در خصوص احتمال حضور فرجی در این مجمع گفت: فعلا نمی‌توانم حضور کسی را قطعی اعلام کنم اما ما تا کنون از ۲۳ نامزد انتخاباتی ثبت نام کرده‌ایم.باید اسامی کاندیداها را به کمیسیون تطبیق ارسال کنیم تا پس از بررسی‌ها نفرات حاضر در مجمع مشخص شوند و چیزی قطعی نیست.

نکونام به نساجی بازگشت

جواد نکونام در نیم فصل دوم لیگ برتر هم به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران به فعالیت ادامه خواهد داد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی، فرهاد صنیعی‌فر، مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه گفت: طی روزهای آخر هفته گذشته و با توجه به جمیع جهات جلساتی با جواد نکونام، سرمربی نیم فصل اول تیم، برگزار شد و هم مالکان و اعضای هیات مدیره و هم ایشان نقطه نظرات خود را بیان کردند و پس از چند جلسه به نکات مشترکی دست یافتیم و طرفین تعهدات لازم برای ادامه همکاری را به یکدیگر دادند و قرار شد آقای نکونام یک بار دیگر به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران فعالیت خود را از سر بگیرد.

علی پروین: به قهرمانی تیم ملی امید دارم

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال گفت: با شرایطی که تیم ملی در حال حاضر دارد، امید زیادی به قهرمانی این تیم داریم.‌علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی کشورمان اردوی تدارکاتی مناسبی را داشته و توانسته با حضور هشت ساله‌ کی‌روش به شرایط خوبی برسد.‌وی تأکید کرد: اگرچه بازی‌های تدارکاتی زیادی نداشتیم ولی خوشبختانه با توجه به آمادگی بالایی که بازیکنان داخلی و شاغل در اروپا دارند، مطمئن هستم این تیم می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.‌کاپیتان سابق تیم ملی افزود: به تیم ملی امید زیادی دارم و فکر می‌کنم بتوانیم بعد از ۴۳ سال به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا دست پیدا کنیم.

پروین در پاسخ به این پرسش که انتظارات مردم از این تیم ملی بسیار بالا رفته، گفت: باید به مردم حق بدهیم، آنها سال‌هاست که منتظر قهرمانی تیم ملی کشورشان در جام ملت‌های آسیا هستند و با شرایطی که تیم ملی کشورمان در این روزها دارد، مطمئناً این انتظار بیهوده نیست؛ امیدوارم بتوانیم پس از سال‌ها، جام را بالای سر ببریم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ