اخبار کوتاه داخلی
 

حقوق ۵ر۱ میلیونی برای تیراندازان

از این پس براساس تعرفه های جدید به تیراندازان ملی پوش حقوق پرداخت می شود.به گزارش خبرگزاری فارس، بحث حقوق تیراندازان ملی پوش یکی از گلایه های همیشگی آنها بوده است. در همین رابطه و بر طبق اعلام رئیس فدراسیون تیراندازی قرار بر این شده برای کسانی که عضو تیم ملی هستند یکسری تسهیلات و برای کسانی که سهمیه می گیرند تسهیلات دیگر فراهم شود.برای کسانی که در اردو هستند، تغذیه و اسکان رایگان داده می شود. برای کسانی که عضو تیم ملی هستند، ماهیانه یک تا ۱٫۵ میلیون پرداخت می شود. کسانی که سهمیه می گیرند بر اساس تعرفه هایی است که به تصویب کمیته می رسد مبلغی پرداخت می شود.

احمدزاده: پاداش سومی جهان ۵ر۲ سکه است

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی می‌گوید فوتبالیست‌ها سختی‌های زیادی تحمل می‌کنند اما تبعیض بین رشته‌های مختلف ورزشی ظلم است.به گزارش ایسنا، احمدزاده در مورد وضعیت فوتبالیست‌های ساحلی ایران اظهار کرد: اوضاع ما افتضاح است. ما سوم جهان شدیم و وزارت ورزش به ما دو و نیم سکه پاداش داد. پاداش سومی جهان دو و نیم سکه است؟ آقای تاج به وزارت ورزش نامه زد که کاری مرتبط و مثلاً در تربیت‌بدنی‌های استان‌ها به بازیکنان تیم ملی داده شود اما همین را هم قبول نکردند. آن‌ها گفتند کار فقط به ورزشکاران رشته‌های المپیکی یا آسیایی تعلق می‌گیرد. یعنی به بازیکنان فوتبال ساحلی و فوتسال که مقام‌های سوم جهان را دارند کار تعلق نمی‌گیرد. پس اگر این‌طور است ما جمع کنیم برویم.

انتصاب مربی تیم‌‌‌های جوانان و نوجوانان تنیس روی میز

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حکمی مربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان را منصوب کرد.به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، با پیشنهاد مدیر تیم‌های ملی و طی ابلاغی از طرف مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، امیر بخشی مربی سازنده استان البرز به عنوان مربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان پسر منصوب شد. این مربی پیش از این و در اردوهای مختلف، به عنوان کمک مربی همکاری نزدیکی را با ‌سر مربیان تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان داشته است.‌

حمایت کمیته ملی المپیک از طرح‌های شنا

دبیر فدراسیون شنای کرواسی و کوتر واس از مربیان شنای این کشور با دبیرکل کمیته ملی المپیک دیدار کردند.به گزارش خبرگزاری مهر، دبیر فدراسیون شنای کرواسی با دبیر کل کمیته ملی المپیک دیدار کرد، در این دیدار دبیر کل کمیته ملی المپیک ابراز داشت:کمیته ملی المپیک از برنامه ها و طرح های محسن رضوانی برای رشد و توسعه شنا حمایت جدی داشته و معتقد است حضور مربیان کرواسی می تواند در این زمینه کمک بسزایی به شنای ایران کند.وی ادامه داد: رئیس فدراسیون شنای ایران از مدیران بسیار جدی، پرتلاش و دلسوز برای رشد شنا،شیرجه و واترپلو است به همین منظور و با اعتمادی که به مدیریت و طرحهای رضوانی داریم مطمئنیم در آینده ای نه چندان دور خبرهای خوبی از شنا خواهیم شنید.

Email this page

نسخه مناسب چاپ