اخبار کوتاه داخلی
 

باقرزاده ۴ سال دیگر رئیس شمشیربازی ماند

رئیس فدراسیون شمشیربازی برای ۴سال دیگر در سمت خود باقی ماند. به گزارش “ورزش سه”، صبح دیروز مجمع انتخاباتی فدراسیون شمشیربازی با حضور ۲ کاندیدا و به ریاست محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش آغاز شد. فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی و انوش جهانی نایب رئیس فدراسیون کاندیدای تصدی این پست بودند. طبق پیش بینی ها نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی قبل از شروع رای گیری از انتخابات انصراف داد تا تنها کاندیدای باقی مانده رئیس فعلی فدراسیون باشد.بدین ترتیب با اینکه طبق قانون رای گیری انجام شد؛ اما فضل الله باقرزاده قبلا از رای گیری برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون شمشیربازی انتخاب شد.این فدراسیون در ۲ دوره گذشته هم با ریاست باقرزاده به کار خود ادامه داده بود و اخیرا موفقیت های زیادی را هم به دست آورده است.

کولاکوویچ مسافران صربستان را معرفی کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ۱۵ بازیکن را برای اعزام به اردوی برون مرزی صربستان انتخاب کرد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان از چهارم خرداد شروع می شود و تا سوم تیر در ۲۰ گروه پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران امروز با ۱۵ بازیکن برای حضور در اردوی برون مرزی و برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی صربستان، تهران را به مقصد این کشور ترک می کند.کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ۱۵ بازیکن را برای حضور در اردوی برون مرزی صربستان انتخاب کرد که ۱۴ نفر آنان در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال در فرانسه به میدان می روند. در بین نفرات انتخاب شده از سوی کولاکوویچ تاکنون روادید توخته صادر نشده است و اگر تا زمان پرواز آماده نشود، تیم ملی با ۱۴ بازیکن راهی صربستان می شود. اسامی بازیکنان: فرهاد سال افزون، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، علی شفیعی، سامان فائزی، امیرحسین توخته، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، مرتضی شریفی،امیر غفور، صابر کاظمی، میثم صالحی، محمدرضا حضرت پور ومهدی مرندی.

پایان کار محرمی، احمدزاده و مسلمان در پرسپولیس

پس از صعود پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبرهایی مبنی بر جدایی محسن مسلمان ،فرشاد احمدزاده و صادق محرمی به طور جدی مطرح شد.

به گزارش ورزش سه، ، محسن مسلمان که محبوب‌ترین بازیکن تیم دراین فصل بوده و هواداران بابت غیبتش در ترکیب پرسپولیس بارها برانکو را شماتت کرده‌اند قصد جدایی دارد. مسلمان که به احتمال بسیار زیاد دیگر جایی در برنامه‌های سرخپوشان نخواهد داشت.

صادق محرمی هم پریروز در آزادی از طرفداران خداحافظی کرد تا به تیم دینامو زاگرب برود، سپس فرشاد احمدزاده که این کار را در رختکن انجام داد و ضمن خداحافظی از برانکو اعلام کرد به یک تیم خارجی می‌رود البته این جدایی هنوز رسمی نیست و تلاش هایی برای تغییر عقیده برانکو آغاز شده است . با این وصف سرخپوشان باید خود را آماده تیمی متفاوت نسبت به گذشته کنند، تیمی که ممکن است یک یا دو بازیکن کلیدی دیگر خود را هم از دست بدهد و باید دعا کند پنجره بسته نقل و انتقالاتی در روزهای ابتدایی خرداد برای این مجموعه باز شود.

بازیکن سابق استقلال درگذشت

«جی لوید ساموئل» بازیکن نام آشنای اهل ترنیداد و توباگو که سابقه حضور در تیم فوتبال استقلال تهران را داشت، بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داد. رسانه انگلیسی «ایندیپندنت» دیروز در خبری فوری اعلام کرد که ساموئل ساعاتی پیش در سن ۳۷ سالگی و در حادثه رانندگی در لندن جان خود را از دست داده است.ساموئل که سابقه حضور در تیم ملی ترنیداد و توباگو و باشگاه های آستون ویلا، بولتون و کاردیف را در کارنامه خود داشت، سه فصل در عضویت تیم فوتبال استقلال تهران بود و نمایش خوبی در جمع آبی پوشان پایتخت داشت.وی طی سال های ۱۳۹۰ تا ۹۳ برای استقلال ۶۱ بار به میدان رفت و ۹ گل به ثمر رساند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ