اخبار کوتاه
 

کی سئونگ یئونگ جام ملت‌ها را از دست داد

تیم ملی فوتبال کره جنوبی با بدبیاری بزرگی روبه‌رو شد و یکی از بهترین بازیکنان خود را برای ادامه جام ملت‌ها از دست داد.به گزارش ایسنا و به نقل از صفحه توییتر فوتبال کره جنوبی، کی سئونگ یئونگ بازیکن باتجربه تیم کره جنوبی و عضو تیم نیوکاسل به دلیل مصدومیت ادامه جام ملت‌های آسیا را از دست داد.این بازیکن در مرحله گروهی جام ملت‌ها برای تیم ملی کشورش بازی کرد ولی نمی‌تواند در بازی با بحرین و ادامه رقابت‌ها در کنار تیمش باشد و به کره باز خواهد گشت.بازگشت کی به کره می‌تواند شوک بزرگی به این تیم قبل از بازی با بحرین وارد کند چون این بازیکن از آماده‌های کره جنوبی بود.

صعود زاپاتا به صدر جدول گلزنان سری آ

مهاجم کلمبیایی آتالانتا با پوکر مقابل فروزینونه رکوردی در سری آ ی به نام خود ثبت کرد.به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته بیستم سری آ آتالانتا در دیداری پر گل با نتیجه ۵ بر صفر مقابل فروزینونه به برتری دست یافت که ۴ گل را زاپاتا وارد دروازه حریف کرد.مهاجم ۲۷ ساله کلمبیایی با این ۴ گل تعداد گل‌های خود در این فصل را با عدد ۱۴ رساند و به صدر جدول برترین گلزنان کلچو صعود کرد.وی در کنار رونالدو در صدر دیده می‌شود.زاپاتا همچنین به تنها بازیکنی در ترکیب آتالانتا مبدل شد که از فصل ۱۹۹۴ر۹۵ تاکنون در ۷ بازی متوالی در سری آ گلزنی کرده است.

سایه مصدومیت بر سر بازیکنان لس آنجلس لیکرز

مصدومیت بازیکنان لیکرز تمام نمی‌شود بلکه به آنها اضافه می شود. هنوز لبرون جیمز و راژون راندو به ترکیب این تیم برنگشته اند که هواداران لیکرز با خبر مصدومیت لونزو بال روبه رو شدند.به گزارش ایرنا،بااینکه اعلام شد لبرون جیمز به زودی برای لس آنجلس بازی خواهد کرد اما دیروز لونزو بال در جریان دیدار با هیوستون از ناحیه مچ پا آسیب دید. او به سرعت راهی بیمارستان شد و همه هواداران لیکرز نگران وضعیتش بودند تا اینکه یکی از خبرنگاران در توییتر خود اعلام کرده عکس از مچ پای این بازیکن نشان می دهد شکستگی ایجاد نشده با این حال هنوز خبری از زمان بازگشت بازیکن پست یک لیکرز به ترکیب نیز منتشر نشده است. لیکرز در دیدار با هیوستون در وقت اضافه با نتیجه ۱۳۸ بر ۱۳۴ مغلوب شد. در این دیدار که در وقت قانونی ۱۲۰ بر ۱۲۰ تمام شد جیمز هاردن همانند همیشه ستاره هیوستون بود و توانست کارش را با ۴۸ امتیاز، ۸ ریباند و ۶ پاس منجربه گل تمام کند. برای لیکرز نیز کلی کوزما با ۳۲ امتیاز و ۸ ریباند عملکرد خوبی داشت.

مدال نقره آزادکار گرجستانی پس گرفته می شود

با مثبت اعلام شدن تست مجدد نمونه «داوید مودزمانشویلی» آزادکار سنگین وزن گرجستان در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن، مدال نقره او به «بلال ماخوف» آزادکار مطرح روس می رسد.به گزارش ایرنا، پس از اتمام آزمایشات دوپینگ ورزشکاران شرکت کننده در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن در آزمایش مجدد نمونه مودزمانشویلی سنگین وزن گرجستانی الاصل که هم اکنون برای کشور ازبکستان کشتی می گیرد، «متیل تستوسترون» تشخیص داده شد.بر این اساس مودزمانشویلی، مدال نقره وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۲ لندن را از دست داد و با توجه به اینکه وی در مرحله نیمه نهایی مقابل ماخوف روس به پیروزی رسیده بود، مدال نقره به ماخوف روس خواهد رسید و مدال برنز نیز نصیب «دولت شابانبای» از کشور قزاقستان می شود.با توجه به اینکه این کشتی گیر در سال ۲۰۰۸ میلادی به دلیل دوپینگ در مسابقات قهرمانی اروپا محروم شده بود احتمال محرومیت مادم العمر داوید مودزمانشویلی می رود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ