استاندار سیستان و بلوچستان:/تعزیرات با متخلفان به موقع و عادلانه برخورد کند
زاهدان – خبرنگار اطلاعات:‏‎ ‎همزمان با سالروز تأسیس سازمان تعزیرات حکومتی و روز بازرس، مدیرکل و کارکنان تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان با سید دانیال محبی استاندار این استان دیدار کردند‎.
‎استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار در سخنانی ارتکاب جرم و میل به تخلف رادر جامعه اجتناب ناپذیر دانست وافزود:مهم این است که به موقع و با رفتار مناسب و برخورد عادلانه با متخلفین و پدیده‌های مخل آسایش و امنیت مردم برخورد شود‎.
‎‏ وی گفت: برخورد توأم با مهربانی و مدارا با مردم موجب می‌شود که آنان با مشاهده گفتار و کردار درست و اخلاق مدارانه مجری قانون،حتی اگر رأی مخالف با خواست و نظر شان هم صادر شود به قانون اعتماد کنند‎.
‎محبی همچنین با اشاره به مساله احتکار دارو و لوازم بهداشتی تاکید کرد: حفظ سلامت انسان‌ها نوعی حق الناس است وتعزیرات به عنوان یکی از متولیان مبارزه با احتکار دارو می‌تواند با این مشکلات که به صورت سریالی هم اتفاق می‌افتد، برخورد کند‎. ‎وی افزود: انجام امور مربوط به تعزیرات و قضاوت، نیازمند همدلی و هم افزایی مجموعه تعزیرات و دستگاه‌های اجرایی است ‏‎. ‎در این نشست مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان نیزگزارشی از عملکرد و روند بررسی پرونده‌های وارده به تعزیرات استان ارائه داد. ‏

Email this page

نسخه مناسب چاپ