اعزام قهرمانان موتورکراس بافق به مسابقات کشوری
بافق – خبرنگار اطلاعات: برترین های مسابقات موتورکراس بافق برای شرکت در مسابقات کشوری خراسان رضوی اعزام شدند.

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق به برگزاری مسابقات موتور کراس انتخابی استان یزد در این شهر اشاره کرد و گفت: در کلاس ۲۵۰سی سی و ۴۵۰ سی سی این مسابقات نفرات اول تا سوم به مسابقات ملی مشهد مقدس اعزام شدند. سید علی نوروززاده افزود: ۲۵ ورزشکار از شهرستان های اردکان، میبد، ابرکوه، بافق و یزد در قالب دو تیم ۲۵۰ سی سی و ۴۵۰ سی سی در دو مین مسابقات موتورکراس انتخابی استان یزد که در مجموعه تفرجگاه آبشار بافق برگزار شد حضور داشتند.

شهردار بافق ادامه داد: در بخش ۲۵۰ سی سی محمد لطفی از یزد به مقام نخست دست یافت و ناصر کرمی هم از یزد نائب قهرمان شد و محمد پایدار از ابرکوه رتبه سوم را به دست آورد. رئیس هیات

موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق اضافه کرد:در کلاس ۴۵۰سی سی نیز محسن کریمی از بافق بر جایگاه قهرمانی ایستاد و امیر عبدالغفاری و مهدی اکرمی هر ۲ از ابرکوه به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

نوروززاده افزود: مرکز خراسان رضوی میزبان مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور است و ۷ موتور سوار برتر مسابقات استانی موتورکراس که در بافق برگزار شد به این مسابقات راه یافتند. در چهار سال گذشته ۲ مسابقه موتورکراس کشوری و دو مسابقه استانی به میزبانی شهرستان بافق در پیست تفرجگاه آبشار این شهر برگزار شده است.

Email this page

نسخه مناسب چاپ