برگزاری جشنواره‌های فجر استانی تا ۲۵ بهمن در یزد
یزد ـ خبرنگار اطلاعات: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری در استان گفت: جشنواره‌های فجر استانی از ۱۸ دیماه تا ۲۵ بهمن ماه در یزد برگزار می‌شود.

مجید جوادیان زاده درجمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری استان، افزود:ازابتدای امسال برنامه‌های فرهنگی و هنری مختلفی متناسب با زمان‌های مختلف در سطح استان برگزار شده است.

وی امسال را بهار فرهنگ و هنر دانست و افزود: برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران، برگزاری جشنواره فیلم رضوی، برنامه‌های آموزشی فصل تأتر، برگزاری تأتر خیابانی چتر زندگی، جشنواره تأتر استانی، جشنوار ملی پرس‌بوک در بافت تاریخی، از جمله برنامه‌های انجام شده از ابتدای امسال تاکنون در یزد است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به حقوق فرهنگی و هنری مردم، گفت: مردم یزد باید همزمان با دیگر استان‌های کشور از جدیدترین دستاوردهای فرهنگی و هنری بهره مند شوند.

جوادیان‌زاده برگزاری جشنواره‌های فجر استانی را از جمله دستاوردهای فرهنگی و هنری جدید دانست و گفت: در حوزه فرهنگی هنرمندان روح شهر را گسترش و تقویت می‌کنند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ