بلاژویچ: ایمان دارم پرسپولیس برانکو قهرمان آسیا می‌شود
 

سرمربی اسبق تیم های ملی کرواسی و ایران گفت: برای دوست عزیزم برانکو و پرسپولیس بزرگ در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم و ایمان دارم برانکو و یارانش می توانند به قهرمانی آسیا برسند.
«میرسلاو بلاژویچ» در گفتگو باایرنا، اظهار داشت: پرسپولیس در این فصل با وجود همه مشکلات توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا حاصل هدایت صحیح برانکو و همدلی بالای بازیکنان این تیم است.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در سال‌های ۲۰۰۱ – ۲۰۰۲ در باره صعود پرسپولیس با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ دستیار پیشین خود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: از این اتفاق بسیار خوشحالم و برانکو بار دیگر توانایی های بالای خود را به اثبات رساند.
وی ادامه داد: به عنوان کسی که برانکو را کاملا از نزدیک می‌شناسد معتقدم او یکی از بهترین و با شخصیت ترین مربیان دنیا است.
سرمربی تیم ملی کرواسی در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه که توانست در این رقابت ها به مقام سوم دنیا برسد، ادامه داد: زمانی که برانکو در تیم ملی کرواسی دستیار من بود همیشه اعتقاد ویژه ای به او داشتم و به نظر من دانایی و بازیخوانی این مربی نظیر ندارد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مربیگری برانکو در تیم ملی فوتبال کرواسی اشاره کرد و گفت: چنانچه من رئیس فدراسیون کرواسی بودم، تنها گزینه من برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورم، برانکو ایوانکوویچ بود.
‌وی در این باره که چرا هیچگاه به برانکو برای سرمربیگری تیم ملی کرواسی پیشنهادی داده نشده است، تصریح کرد: برانکو همیشه به عنوان یک مربی محبوب و کاربلد در کرواسی مطرح بوده و همیشه یکی از گزینه‌های فدراسیون ما است.
برانکو: بلاژویچ الگوی من بوده است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم گفت: «میرسلاو بلاژویچ» استاد و الگوی من در کار مربیگری بوده و همیشه به شاگردی او افتخار می‌کنم.
برانکو ایوانکوویچ در باره اظهارات بلاژویچ ، گفت: از این که افتخار دستیاری یکی از بزرگترین مربیان تاریخ فوتبال را داشتم، بسیار خوشحالم و امیدوارم همیشه او را در کنار خود داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: زمانی که او سرمربی و من مربی تیم ملی کرواسی بودیم، با هم روز های بسیار شاد و رضایتبخشی را برای مردم کرواسی در تیم ملی ایجاد و ملت خودمان را شاد کردیم.
وی تصریح کرد: باعث افتخار است که من و زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی از بهترین شاگردان بلاژویچ بودیم و هردو از کار کردن با او درس های زیادی آموختیم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ