تسلیت مجیدی به مناسبت درگذشت احمد مظاهری یگانه
 

فرهاد مجیدی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال، درگذشت احمد مظاهری یگانه را به خانواده وی، مردم و هواداران باشگاه استقلال تهران، تسلیت گفت.

در پیام تسلیت فرهاد مجیدی به‌ خانواده مرحوم مظاهری یگانه، آمده است :خبر درگذشت احمد عزیز، فقدانی جانکاه است که هیچ سخن و کلامی را یارای تسلی دادن این درد نیست و همه مردم عزیز، بویژه علاقه مندان و هواداران تیم استقلال را اندوهگین کرد .

او در پیام تسلیت خود، قید کرده است: روزهای سختی و دوران مصیبت

می‌گذرند و بازی روزگار، پرده از تلخی ناکامی ها بر می دارد و روزگار می چرخد و مرگ نهیبی می زند بر آنانی که در اندیشه باطل خویش، دار غفلت را جایگاهی ابدی می دانند و از قضای الهی، غافل و بر حال همنوعان خویش بی تفاوتند.

بی گمان، نام و یاد احمد عزیز و دوست داشتنی در خاطره هواداران و مربیان و بازیکنان استقلال، برای همیشه جاودانه خواهد ماند.

فرهاد مجیدی، تاکید کرده است: وظیفه خود می دانم که به عنوان یک سرباز و عضو کوچک خانواده بزرگ استقلال، مراتب همدردی و تسلیت خود را در غم از دست دادن احمد عزیز، خدمت خانواده داغدارش، ابراز داشته و در ماه محرم الحرام، از درگاه ایزد منان، رفیع ترین درجات را برای آن جوان دوست داشتنی و تازه سفر کرده، آرزو کنم .همچنین از خداوند دانا و حکیم و عادل، برای بازماندگان خصوصا پدر، مادر و برادر عزیزش، صبر و شکیبایی را در این مصیبت عظیم، خواهانم.

احمد مظاهری‌یگانه، هوادار معلول تیم فوتبال استقلال تهران که همیشه در تمرینات این تیم حضور می‌یافت، دوشنبه هفته گذشته به دلیل سکته قلبی درگذشت. احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال – مس بود با صحنه خداحافظی مجیدی، مواجه شد. اتفاقی که نتوانست آن را باور کند؛ بر سرش ‌زد و گریه ‌کرد؛ تا دو روز، لب به غذا نزد؛ غصه می‌خورد، اشک می‌ریخت و حرفی هم نمی‌زد تا اینکه دچار سکته قلبی شد. خانواده، او را به بیمارستان بوعلی ‌بردند. احمد در بخشccu بیمارستان بستری شد و پس از مدتی، جان به جان آفرین تسلیم کرد و از دنیای فانی به دیار باقی ‌رفت .

سرویس ورزشی روزنامه اطلاعات نیز درگذشت تاثرانگیز احمد مظاهری یگانه را به خانواده وی، تسلیت می گوید. روحش شاد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ